Rüyada makyaj malzemesi görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 23 Aralık 2012

Rüyada makyaj malzemesi görmek

merhaba. rüyamda bir yolda yürüyordum. önümde arkadaşlarım vardı. sonra oraya doğru baktığımda hoşlandığım erkeği gördüm. benim olduğum tarafa doğru bakıyordu ve bende gözlerimi çevirmedim. beni fark etmesi için sonra beni fark etti. yol ayrımı gibi bir yere geldiğimizi hatırlıyorum.

onlar sol tarafa yönelip aşağı inip market tarzı bir yere gittiler. bende arkadaşlarımla sağa dönüp yukarı çıktık bizde market gibi bir yerdeydik. bir yandan onu görmeye çalışıyorduk. konu rujlardan açıldı sanırım. üst tarafta bir yerde daha öyle bir yer varmış. oraya gittim hemen istediğimi göstermek için ama market kozmetik karışımı bir yerdi.

oraya girdiğim anda annemin gerçek hayatta bana söylediği söz aklıma geldi. (ucuz yerlerden özellikle makyaj malzemesi v.s. alma cilt kanseri yapar.) bir yandan satıcı kadın da araştırıyordu. istediğim rengin bir açık rengini falan bulmuştum. sonra bir şey oldu ve almadım. annemin sözünü dinlemiş oldum.


Rüyada makyaj malzemesi görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda kendine güven sorunu yaşadığınızı ya da dış görünümüzle ilgili kaygılarınız olduğunu simgelemektedir.

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada makyaj malzemesi görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada makyaj malzemesi görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.