Rüyada mavi gözlü bir kız görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 14 Ocak 2013

Rüyada mavi gözlü bir kız görmek

Merhaba yazılı notlarımı düşürdüm ve onlardan başla birşey düşünemiyorum. Rüyamda dedemlerin bahçesindeydim ve bahçe kalabalıktı. Bır ranza gibi bir şeye tırmanıyordum, daha sonra mavi gözlü bir kız geldi ve onunla dolaşmaya başladık. Bır ağacın altına yatıp dallar arasından gökyüzüne bakıyorduk ve sonra bırde ağactan inen bir yılan gördüm.

Belki bir yararı olur, dün ise bir çatışmaya girdim her şey iyi gidiyordu sonra mermim bitti ve bıçakla 2 düşman öldürdüm. ölülerden birinin silahını ve mermilerini aldım mermileri elime alıp baktım ve silaha yerleştirdim, bizimkiler silahlarını indirmiş duruyordu, sol tarafa baktım ve biri rehin alınmış hemen adamın üstüne yürüdüm ve bır silah patladı ama hangisi bilmiyorum sonrada uyandım


Rüyada mavi gözlü bir kız görmek konusunda 1 yorum yapılmış

 1. yorumcu diyor ki:

  Rüyada mavi göz görmek ile ilgili açıklamalar göz sayfasında bulunmaktadır Mavi göz Hileden uzak durmanızı anlatır

  Rüyada genç kız görmek açıklaması kız sayfasındadır Rüyada kız çocuğu görmek birçok sıkıntı çektiğinizi fakat bu sıkıntıdan sonra mutlu olmak, mutluluğu yakalamak olarak yorumlanır. Güzel bir kız çocuğu huzurlu, mutlu ve düzenli bir yaşama yorumlanır. Sizin gördüğünüz genç kız burada bir simgedir.

  1. Yılanlar gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz gizli korkular ve endişeleri simgeleyebilir.
  2. Yılan ihanet ve düşmanlığa, gizli düşmalara işaret edebilir.
  3. Rüyada yilanlar ayartılmak, yoldan çıkarılmak konusunda uyarı yapabilir.
  4. Rüyada yilan yaşam enerjisi ve sağlık konusunda mesaj verebilir. En önemli mesaj budur. Çünkü yılanlar yüzyıllardır sağlık sembolüdür.

  Ağaç üzerinde, Ağaçta yılan arkadaşlarınızdan düşmanlığına, onlardan zarar görmeye işaret eder.

  Rüyada çatışma görmek huzursuzluk, dedikodu, iftira, çekişme anlamını taşır

  Rüyada çatışmaya girmek, çatışmaya girdiğini görmek iç dünyanızda yaşadığınız bir huzursuzluğu simgeler

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada mavi gözlü bir kız görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada mavi gözlü bir kız görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.