Rüyada mavi pijamalı bebek sevmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 24 Aralık 2012

Rüyada mavi pijamalı bebek sevmek

sayın yorumcu merhaba,

Rüyamda şöyle bir şey gördüm. Mavi pijamalı, erkek, sarışın bir bebeği seviyordum. Bebek sürekli kahkaha atıyordu, bende onu gıdıklıyordum. Kafasında hafif bir kellik vardı oraya hafiften dokununca iyicene kahkaha atmaya başladı. bunun anlamı nedir saygılar


Rüyada mavi pijamalı bebek sevmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda sevgi ihtiyacınızı, sevgiye aç, sevilmek isteyen yönünüzü simgelerken, bu rüya aynı zamanda gerçekleştiremediğiniz hayallerinizi sembolize edebilir.

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada mavi pijamalı bebek sevmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada mavi pijamalı bebek sevmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.