KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada merdiven yıkamak rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada merdiven yıkamak rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada merdiven yıkamak manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Mar 11, 2013 | | 1 Yorum

Rüyada merdiven yıkamak

Merhaba, rüyamda annemi(annem hayatta değil) görüyorum, eski evimizdeyiz. ben anneme sesleniyorum birlikte gezmeğe gitmek için ama sonra bakıyorum ki annem hazırlanmış abimlerle gidiyor.

ben üzülüyorum, anneme “neden benimle gelmiyorsun” diyorum ama annem meğer duymamış benim söylediğimi, ondan abimlerle gidiyormuş, “duymadım ben seni” dedi.

o sırada ben merdivenleri yıkıyordum ve abim geçti yanımdan, merdivenleri yıkamamdan memnun bir ifadeyle baktı. sonra teyzem geldi “hadi pınar gel biz gidelim seninle gezmeğe kızım” dedi. o sırada annemi gördüm, söylemeye utanıyorum şimdi ama müstehcen yerinde kakalar görüyorum.

o sırada uyandım ( bu rüya iyi mi kötümü anlamadım şimdi ben, özellikle annemi görmeyi istemiştim rüyamda, sıkıntılı bir dönemdeyim çünkü ama bu şekilde görmenin )

Teşekkür ederim.

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada merdiven yikamak, Rüyada hortumla merdiven yıkamak, rüyada merdiven yıkamak ne demek, rüyada temiz merdiven görmek, rüyada merdivenleri yıkamak görmek, Rüyada merdıvenı yıkamak ne demek, rüyada merdiven yıkamak nedir, rüyada akan yağmur suyu ile merdiven yıkamak, rüyada merdiven yıkama, rüyada merdiven yıkadığını görmek hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: İnsanlar akrabalar | Etiketler:

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada merdiven yıkamak konusunda 1 yorum yapılmış

  1. Rüyada ölmüş anne, vefat etmiş anneyi görmek annenize olan sevginizi, ona olan özleminizi gösterirken, onu kaybetmenin acısı ile başa çıkma yolunu henüz bulamadığınızı ve elinizde kalan sevdiklerini kaybetme korkusu taşıdığınızı temsil eder.

    Rüyada rahmetli anne ile konuşmak, ölü anne ile konuştuğunu görmek gerçek yaşamınızda annenize doyamadığınızı, ona son kez güle güle demek için son bir fırsat olarak hayalinizi kullandığınızı gösterir.

    Rüyada merdiven görmek hayatın iniş ve çıkışlarını gösterirken her türlü duruma karşı hazırlıklı olmayı işaret eder.

    Rüyada merdiven yıkamanız ise hayatınızdan negatif şeyleri atacağınızı ve önemli problemlerinizin üstesinden geleceğinizi işaret ederken yaşamınızda yeni bir döneme girdiğinizi ifade eder.

    Mühtehcen yerde kaka görmeniz yakın bir zamanda beklemediğiniz, büyük miktarda para geçeceğine işarettir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada merdiven yıkamak rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada merdiven yıkamak görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık