Rüyada mevlana resmi görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 13 Aralık 2012

Rüyada mevlana resmi görmek

fatma tavaslı tarafından 13.12.2012 / 04:45 tarihinde gönderilmiş

rüyamda geceydi ve gökyüzünde Arapça Allahın isimleri yazıyordu. Yazılarda tertemiz bir ışık vardı, yazılar ışıldıyordu, çok parlak ve çok güzeldi, tek tek gördüm, aynı anda gökyüzünde mevlananın oturmus halde fotografını gördüm ve gökyüzünden sarıklı biri ani bir hızla yanıma geldi uyandım, şimdiden teşekkür ederim


Rüyada mevlana resmi görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rüyada Allah’ın isimlerini görmek konusunda lütfen http://www.tr1.net/esma-ul-husna/ sayfasını inceleyin.

    Rüyanızda gördüğünüz Mevlana resmi ise gerçek hayatta maddi manevi güvene kavuşup, sıkıntıların sona ereceği bir döneme girmekte olduğunuzu müjdelemektedir.

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada mevlana resmi görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada mevlana resmi görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.