KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada mezara basmak rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada mezara basmak rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada mezara basmak manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Tem 22, 2013 | | 1 Yorum

Rüyada mezara basmak

ben rüyamda mezarlıktaydım ve mezarlığa girerken 3 tane mezara bastım da girdim, sonradan fark ettim ve kenardan gitmeye başladım, sonra ilerde bir taşın üzerine oturdum (mezar taşı değil) ve orada ağladım, mezarlara bastığım için dua ettim, Allah’ım affet falan diye ve hamileydim rüyamda

sonra sanırım biri çağırmıştı ve geri geliyordum, koşarak mezarlara basmamaya çalışarak koşuyordum, sonra bir mezarın mermerine takıldım ve o mezara düştüm sırt üstü ve başım mezar taşına çarptı ve öldüm .

çok merak ediyorum anlamını, hamile olmam da çok tuhaf, daha 16 yaşındayım, çok ilginç böyle bir şey görmem

Kimden: başak
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:16
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz:meraklı
Anahtar kelimeler: mezar, hamile olmak, mezara basmak

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada mezara basmak, mezarın üstüne basmak, rüyada mezarlıkta dolaşmak, ruyada mezarlığa basmak, Rüyada mezarlara basma, rüyada mezarın üstüne basmak, rüyada mezara bastığını görmek, ruyada başkasının mezarın ustune bastıgını gormek, rüyada 3 tane bıçağın karnına batması, rüyada ölünün mezarını basmak hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Ölü ve ölüm | Etiketler: , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada mezara basmak konusunda 1 yorum yapılmış

  1. Rüyada mezara basmak, bir mezara bastığını görmek, bekarlar için evlilik konusundaki korkularından, evliler için yersiz ölüm korkusundan kurtulmak gerektiğini simgeler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada mezara basmak rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada mezara basmak görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık