Rüyada mezara basmak

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 22 Temmuz 2013

Rüyada mezara basmak

ben rüyamda mezarlıktaydım ve mezarlığa girerken 3 tane mezara bastım da girdim, sonradan fark ettim ve kenardan gitmeye başladım, sonra ilerde bir taşın üzerine oturdum (mezar taşı değil) ve orada ağladım, mezarlara bastığım için dua ettim, Allah’ım affet falan diye ve hamileydim rüyamda

sonra sanırım biri çağırmıştı ve geri geliyordum, koşarak mezarlara basmamaya çalışarak koşuyordum, sonra bir mezarın mermerine takıldım ve o mezara düştüm sırt üstü ve başım mezar taşına çarptı ve öldüm .

çok merak ediyorum anlamını, hamile olmam da çok tuhaf, daha 16 yaşındayım, çok ilginç böyle bir şey görmem

Kimden: başak
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:16
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz:meraklı
Anahtar kelimeler: mezar, hamile olmak, mezara basmak


Rüyada mezara basmak konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rüyada mezara basmak, bir mezara bastığını görmek, bekarlar için evlilik konusundaki korkularından, evliler için yersiz ölüm korkusundan kurtulmak gerektiğini simgeler.

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada mezara basmak rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada mezara basmak görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.