Rüyada mezarlığa gitmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 04 Mart 2013

Rüyada mezarlığa gitmek

rüyamda tanımadıgım bir aileyle mezarlıga gıdıyordum. mezarlıgın şehit mezarlığı olduğunu duydum. mezarlığı ben kazdım gül çıktı gülün poşetini değistirmısm . hic biyerde bulamadm cevabını . en yakın zamanda ulasırsanız sevinirm .


Rüyada mezarlığa gitmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rüyada mezarlık görmek görmek hakkında geniş bilgiyi http://www.tr1.net/mezarlik/ sayfasında bulabilirsiniz.

    Rüyada gül görmekiyiye delalettir. Kayıptaki bir tanıdığın gelmesini müjdeler. Rüyada Güller, ferahlik ve sevince de isaret eder. http://www.tr1.net/gul/

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada mezarlığa gitmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada mezarlığa gitmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.