Rüyada mezarlıktan geçmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 26 Ocak 2013

Rüyada mezarlıktan geçmek

Evli 2 çocuk annesiyim çalışıyorum. rüyamda köyümüzdeki mezarlığın önünden geçiyorum, mezarlığın içerisine girip anneannem ve dedemin kabrini ziyaret ediyorum.

Anneannemin kabrinin üzerinde şuan giydiğim çeşit çeşit ayakkabılarımı görüyorum, ayrıca benim ayakkabılarımın yanında büyük kızımın ayakkabısının da olduğunu görüyorum. bu ayakkabıları kabrin içerisinden çıkartıp kabristanın kenarlarına diziyorum.

Ayrıca dün rüyamda arabamın arızalandığını fren balata ışıklarının yandığını gördüm, bugün arabam aynı arızayı gösterdi ve şuan arabam serviste tamir ediliyor. yorumlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

GÜL tarafından 25 Haziran 2012, 13:57 tarihinde gönderilmiş.


Rüyada mezarlıktan geçmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rüyada mezar görmek İnsanın iç dünyası, manevi hayatıyla ilgili mesajlar verir, rüyada mezarlar, mezarlık gezmek, kabir, mezar kazmak, mezara girmek, kişinin işlediği günahlar ve hatalar yüzünden dolayı vicdan muhasebesi içinde olduğunu işaret eder. http://www.tr1.net/mezar/

    Ayakkabı konusunda bilgileri http://www.tr1.net/ayakkabi/ sayfasında inceleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada mezarlıktan geçmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada mezarlıktan geçmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.