KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada mor lale görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada mor lale görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada mor lale görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Kas 29, 2012 | | 1 Yorum

Rüyada mor lale görmek

Merhaba,

Rüyamda bir piknik alanında mutsuz bir şekilde arkadaşlarım ve ailemle birlikte masada oturuyorduk. Ortam kalabalıktı. Birden karşıdan elinde çiçek olan bir genç çocuk (çiçekçi imiş) bize doğru koşmaya başladı. Yanımda bulunanlar çiçeğin bana geleceğini söylediler. Fakan ben ihtimal vermedim.

Çiçekçinin tam yanımdan geçip gideceğini düşünürken bana doğru geldi ve elindeki çiçeği uzattı ve hızla dönüp gitti.

Bana gelen çiçek mor bir lale idi. Lalenin ucu açmış, ortasında da yeni açmaya hazırlanan bir tomurcuk vardı. Çiçeğin sapında da bir not vardı mavi tükenmez kalemle yazılmış. Notu tam olarak okumadım, yalnızca isme dikkat ettim. İsim 8 ay önce ayrıldığım erkek arkadaşıma aitti.

Ona kırgın olduğumdan ve yanımda bulunan insanların onunla aramızda herhangi birşey geçtiğini anlamaması için çiçeği masanın bir köşesine koydum ve ilgilenmedim.

Daha sonra görmüş olduğum bir rüyada ise sol elimin üzerine uhu ile bir istiridye kabuğu yapıştırdım. Daha sonra çıkaramamaktan, çıkarsam bile canımın çok yanacağından endişe ettim. Bu şekilde bir deniz aracına binmek için acele edip turnikelerden geçmeye çalıştım.

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada mor lale görmek, rüyada mor lale toplamak hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Rüyada bitkiler çiçekler | Etiketler: , , , , , , , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada mor lale görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. Eski erkek arkadaşınızdan çiçek aldığını gördüğünüz ilk rüyanız klasik bir eski arkadaşı görme rüyası olup açıklaması http://www.tr1.net/eski-sevgiliyi/ sayfasında bulunmaktadır.

    İkinci rüyanız ise çevresi geniş, zengin bir kişiyle tanışacaksınız, hayatınızda olumlu değişiklikler olacak ve ona sıkı sıkıya sarılıp, bırakmayacak ve huzura kavuşacaksınız demektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada mor lale görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada mor lale görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık