Rüyada motor sürdüğünü görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 20 Kasım 2012

Rüyada motor sürdüğünü görmek

ben ruyamda yoldan gecen bir cocuktan gök mavisi bir motor alip surdugumu gordm. Tam istedigim motor tarziydi.

Sonrada indim ve bir cocuk gelip motoru benden aldi. Basta sahibi sandım ve verdim ama anlaynca pesinden gidip durmasni söyledm ve uyandm.


Rüyada motor sürdüğünü görmek konusunda 3 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Ruyada motosiklet görmek iki tekerlekli motor, genellikle özgür olma isteğinizi ve bir maceraya atılma ihtiyacınızın olduğunu gösterir. Aynı zamanda motosiklet, icinde bulunduğunuz ortamdan kaçıp kurtulmaya veya bazı sorumluluklarınızdan kaçmaya çalıştığınızı da ifade eder.

    Rüyada hızlı motosiklet sürmek, motor sürdüğünü görmek çok hızlı bir hayat yaşıyorsunuz diye yorumlanır. http://www.tr1.net/motosiklet/

  2. büşra diyor ki:

    rüyamda eşimin bekar yaşayan arkadaşının evine oturmaya gidiyoruz. evde babası kendisi ve bir erkek daha oluyor oturp çay içtikden sonra annesi geliyor.ve evde biranda birsürü çocuk oluyor . ben o evde hem eşimin arkadaşı tarfından hemde diğer tanımadığım kişi tarafından tacize uğruyorum. ve bu duruma ben çok sinirlenip gitmek istiyorum sankı bu durumu görüyor eşim ama sesini çıkarmıyor korktuğu için. ve biz kalkarken kapıdan çıkarken daha büyük bir tacize uğruyorum aynı kişiler tarafından sonra evden eşim ben ve 5 yasındaki kızımla kaçarak ayrılıyoruz. dışarda motorumuz oluyor tam binip gideceğimiz sıra eşim montum kaldı deyip eve doğru koşuyor bekliyorum epey bir süre gecikiyor meraklanıyorum. tam ben gideceğim sıra eşim dayak yemiş birsekilde geri geliyor bende çok korkuyorum.ne oldu diye sorduğumda sinirlenip adama vurmuş tartışmışlar ama adam eşimden kat kat güçlü çıkıp onu iyi bir dövmüş.baya bir kan içinde ağzı gözü patlamış birsekilde görüyorum onu kızımı eşime verip bir an sırf ordan gitmek kurtulmak için motoru çalıştırıp ben kulanıyorum eşimle kızımda arkama biniyor. ve hızlı birşekilde kulanarak kaçıyoruz sonra uyanıyorum yorumlarınızı beklıyormmm . çok tsk

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada motor sürdüğünü görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada motor sürdüğünü görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.