Rüyada namazı yarım bırakmak

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 20 Aralık 2013

Rüyada namazı yarım bırakmak neye delalet eder

Ben rüyamda namaza başladım. Tam dua okurken birisi beni kızdırdı, namazı bırakıp ona doğru kızarak yürüdüm. Bu rüya ne anlama gelir acaba.

Şimdiden teşekkürlerimi sunarım. Emrah


Rüyada namazı yarım bırakmak konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Emrah

    Rüyanızda namazı yarım bırakırsanız, namazı yarıda bıraktığını görmek, ne kadar istesiniz de, çalışsanız da isteklerinize kavuşamayacağın anlamındadır. İşlediğiniz günahları gözden geçirmelisiniz. Rüyada namaz bozmak, namaz bozduğunu görmek, alternatif olarak niyet edilen şeye ulaşılamayacağını işaret eder.

    Namaz kılmanıza mani olan birini görmek, birinin namazınızı bozmaya çalıştığını yada namaza engel olduğunu görmeniz, reel hayatta birilerinin sizi doğru yoldan çıkarmaya çalıştığını, kötü örnek olduğunu yada sizin iyiliğinizi istemeyenler olduğunu simgeler.

    Bakınız http://www.ruyabul.com/ruyada-namaz-gormek.html sayfası

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada namazı yarım bırakmak rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada namazı yarım bırakmak görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.