KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada namazı yarım bırakmak rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada namazı yarım bırakmak rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada namazı yarım bırakmak manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Ara 20, 2013 | | 1 Yorum

Rüyada namazı yarım bırakmak neye delalet eder

Ben rüyamda namaza başladım. Tam dua okurken birisi beni kızdırdı, namazı bırakıp ona doğru kızarak yürüdüm. Bu rüya ne anlama gelir acaba.

Şimdiden teşekkürlerimi sunarım. Emrah

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada namazı yarıda bırakmak, rüyada namazı yarım bırakmak hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: İslami dini rüyalar | Etiketler:

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada namazı yarım bırakmak konusunda 1 yorum yapılmış

  1. Emrah

    Rüyanızda namazı yarım bırakırsanız, namazı yarıda bıraktığını görmek, ne kadar istesiniz de, çalışsanız da isteklerinize kavuşamayacağın anlamındadır. İşlediğiniz günahları gözden geçirmelisiniz. Rüyada namaz bozmak, namaz bozduğunu görmek, alternatif olarak niyet edilen şeye ulaşılamayacağını işaret eder.

    Namaz kılmanıza mani olan birini görmek, birinin namazınızı bozmaya çalıştığını yada namaza engel olduğunu görmeniz, reel hayatta birilerinin sizi doğru yoldan çıkarmaya çalıştığını, kötü örnek olduğunu yada sizin iyiliğinizi istemeyenler olduğunu simgeler.

    Bakınız http://www.ruyabul.com/ruyada-namaz-gormek.html sayfası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada namazı yarım bırakmak rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada namazı yarım bırakmak görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık