Rüyada Obama’nın eşini görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 25 Aralık 2012

Rüyada Obama’nın eşini görmek

Merhaba

Rüya görmeden önce Rabbime duam vardı, erkek arkadaşım beni aldatırsa onu bana rüyamda göstersin diye. dün gece rüyamda beni aldattığını gördüm. hatta benle çıkarken başkasıyla da cıkıyormus. bunu şöyle anlıyorum.

Kendisiyle gezmeye gidiyoruz. o sms atıyor sevgilisine merak etmesin diye. ben de dıyorum ona “bunu nasıl yapğarsın” ? o da bana “yazık kıza merak etmesın” dıyor. Bana da mms atıyor benım yanımda da babam var, babam mesaja bakmak ıstıyor, bana attıgı mms de kendı penısını cekıp yollamıs, babama gostermemek ıcın korkuyorum, hemen sılmeye calısıyorum msjı .

sonra bır arkadasımla ıs yemegıne gıdıyoruz, cok kalabalık bır yer. her yerde kare masalar var, herkes oturuyor bır yerlerde bende arkadasımla bır yere oturuyorum. sonra wc ye gıdıyorum. wc den donuste herkes OBAMA’nın esının geldıgını soyluyor ve herkes ona ulasmaya calısıyor. ben de yerıme oturuyorum

Obama’nın esıyle yanyana gelıyoruz onunla sohbet edıyoruz ıngılızce konusuyoruz benı merlıyn monrteeye benzettıgını soyluyor herkes bızım fotograflarımızı cekıyor ben de ona benı banu alkana benzetırler dıyorum o da tanımadıgını soyluyor. Boyle uyanıyorum yorumlar mısınız ? cok degısık geldı bu ruya bana


Rüyada Obama’nın eşini görmek konusunda 2 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rüyalar insanın ruh halinin uykudaki yansımasıdır ve daha fazla bir şey yazmak içimden gelmiyor.

    Yazdığım zaman okuyucularımız üzülüyorlar ve gördüğüm kadarıyla okurlarımın çok büyük bir kısmı kendilerine güzel şeyler yazmamızı, bol para, yakışıklı damat, güzel gelin, gösterişli düğün, yeşil gözlü cariye, cennet kapılarının açıldığını bekliyor.

    Hayat çok acımasız ve bunlar artık masallarda dahi yer almıyor. Aklını kullanan mutluluğu ve başarıyı yakalıyor, kullanamayanlar ise sürünmektedir. Çağımız bilgi ve teknoloji çağıdır.

  2. moonlight diyor ki:

    Anlayamadım sizi… benim öyle bir beklentim yoktu … yine de çok teşekkür ederim..

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada Obama’nın eşini görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada Obama’nın eşini görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.