KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada ölmüş anneanneyi görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada ölmüş anneanneyi görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada ölmüş anneanneyi görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Nis 12, 2013 | | 1 Yorum

Rüyada ölmüş anneanneyi görmek

Merhaba

Benim ananem 3 yıl önce öldü ve sık sık rüyamda görüyorum. Bugün rüyamda ananemin eve gidiyorum, bir bakıyorum ananem canlanmış ve her zaman ki koltukta oturuyor.

O an şok oluyorum ve çok korkuyorum, balkondan görüyorum, odaya giremiyorum korkudan. Teyzeme soruyorum, “Allah’ın takdiri işte” diyor.

Ben korkudan öpemiyorum ananemi, yaklaşamıyorum ona çok sevdiğim halde. Dedemde canlanmış, oda evdeymiş ama onu görmüyorum. Hemen annemi arıyorum annemin telefonu meşgul çalıyor, babamı arıyorum “ananem canlandı” diyorum, babamda çok şaşırıyor, bir de yakın bir arkadaşıma mesaj atıyorum ananem canlanmış diye.

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada ölen anneanneyi görmek, rüyada ölmüş anneannesini görmek, ruyada olmus anneannemi gormek, rüya ölmüş anneannesine bakmak, rüyada rahmetli anneannemi gördüm, ruyada rahmetli anneanne gormek, rüyada ölmüş anneanneyi görmek, rüyada ölmüş anneanneyi canlı görmek, rüyada ölmüş anneannemi canlı görmek, rüyada ölmüş anneanne görmek hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Ölü ve ölüm | Etiketler: ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada ölmüş anneanneyi görmek konusunda 1 yorum yapılmış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada ölmüş anneanneyi görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada ölmüş anneanneyi görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık