Rüyada ölmüş anneanneyi görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 12 Nisan 2013

Rüyada ölmüş anneanneyi görmek

Merhaba

Benim ananem 3 yıl önce öldü ve sık sık rüyamda görüyorum. Bugün rüyamda ananemin eve gidiyorum, bir bakıyorum ananem canlanmış ve her zaman ki koltukta oturuyor.

O an şok oluyorum ve çok korkuyorum, balkondan görüyorum, odaya giremiyorum korkudan. Teyzeme soruyorum, “Allah’ın takdiri işte” diyor.

Ben korkudan öpemiyorum ananemi, yaklaşamıyorum ona çok sevdiğim halde. Dedemde canlanmış, oda evdeymiş ama onu görmüyorum. Hemen annemi arıyorum annemin telefonu meşgul çalıyor, babamı arıyorum “ananem canlandı” diyorum, babamda çok şaşırıyor, bir de yakın bir arkadaşıma mesaj atıyorum ananem canlanmış diye.


Rüyada ölmüş anneanneyi görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rüyada ölmüş birini diri görmek yakın zamanda iyi haber almaya işaret eder, http://www.tr1.net/olu/

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada ölmüş anneanneyi görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada ölmüş anneanneyi görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.