Rüyada ölmüş anneyi görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 17 Mart 2013

Rüyada ölmüş anneyi görmek

Merhaba,

rüyamda önce babam ve erkek kardeşimle birlikte ölmüş annemi mezarlıktan almaya gittik, sonra aldık, bir süre bizle kaldı, sonra geri döndü, ardında erkek kardeşimle ben yine mezarlıktan bu kez gerçekte ölmemiş rüyamda ölmüş bir arkadaşımı almaya gittik, geri döndük, arkasından onları bırakıp liseyi okuduğum okula gittim.

bahçede tanımadığım iki kişiyle birlikteydim biri diğerine hesap soruyordu sonra hesap sonra benimlemisin dediğinde evet dedim ıspatla deyim bana bir silah verdi eski bir silah kameranın görmediği bir açıya gidip ateş ettim ama silah parçalandı sonra kardeşimle arkadaşımın yanına döndüm bana kızdı nerelerden geliyorum beni senin için bırakıp gidiyorsun diye sonra kardeşimin ona bir pasta yaptırmış olduğunu gördüm bir köşesi yamuk ben o pastayı kaldırırken düşürüp bozdum ve uyandım rüyamın ne anlama geldiğini yorumlayıp bana mail atarsanız sevinirim teşekkürler.

cumhur tarafından 17.03.2013 / 07:52 tarihinde gönderilmiş


Rüyada ölmüş anneyi görmek konusunda 2 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rüyada ölmüş anne, vefat etmiş anneyi görmek annenize olan sevginizi, ona olan özleminizi gösterirken, onu kaybetmenin acısı ile başa çıkma yolunu henüz bulamadığınızı ve elinizde kalan sevdiklerini kaybetme korkusu taşıdığınızı temsil eder.

  2. pelin diyor ki:

    Annemli oldu bi sene once ama ben sik sik goruyorum bu gunde girdum ben pazara gitmisim gec kalmisim beni karsilamaya geliyo ama elinde sopayla neyse eve geldik bayramis sarildik kardslr hepimiz agliyoruz lutfen yorumlarsaniz cok mutlu olur

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada ölmüş anneyi görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada ölmüş anneyi görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.