KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada ölmüş anneyle konuşmak rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada ölmüş anneyle konuşmak rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada ölmüş anneyle konuşmak manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Ara 9, 2012 | | 1 Yorum

Rüyada ölmüş anneyle konuşmak

rüyamda vefat eden annemle konuştum ve kardeşime cok ünem veriyordu, ben kıskandım ona bir şeyler veriyordu ve duvarda bal asmış onları ona sunuyordu ve benim elimdeki telefon hattını alıp kardaşime verdi beni kızdırıp duruyordu ve ben aglıyordun kısknclıktan ve annemi güremedim sonra ilginize teşekürller annemin ölüm tarihi 14 3 2011

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada ölmüş anne ile konuşmak, rüyada ölmüş anneyle telefonda konuşmak, rüyada ölmüş anneyi görmek ve konuşmak, rüyada ölmüş anneyle kucaklaşmak, ruyada vefat anne ile konuşmak, rüyamda ölen annemle konuştum, ruyamda olmus annemle konusmak, rüyamda ölü olan annemle konuştum hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Ölü ve ölüm | Etiketler: ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada ölmüş anneyle konuşmak konusunda 1 yorum yapılmış

  1. Rüyanız gerçek yaşamınızda annenize doyamadığınızı, ona son kez güle güle demek için son bir fırsat olarak hayalinizi kullandığınızı gösterirken aynı zamanda aile yada arkadaş çevrenizle daha sıcak, daha yakın ilişkiler kurmak isteğinizi ifade etmekte, Miras, nikah ve Zenginlik konularında güzel gelişmeler yaşayacağınızı simgelemektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada ölmüş anneyle konuşmak rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada ölmüş anneyle konuşmak görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık