Rüyada ölmüş dayı

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 17 Şubat 2013

Rüyada ölmüş dayı

Merhaba,

Annem Rüyasında 1 sene önce ölen dayısını görmüş, Dayısı annemden pirinçli çorba istemiş, çok neşeliymiş ve gülümsüyormuş, annem çorbayı yapmış fakat evi bulamamış

Dayısı anneme “nerede kaldın, bekliyorum” demiş, annemde “Dayı evi bulamıyorum” demiş, Dayı “13 numaralı daire” demiş, annem evi bulmuş ama bu seferde merdivenleri yarıya kadar çıkabilmiş, yani eve gidememiş, sonra uyanmış çorbayı götürememiş.

Rüyamı yorumlarsanız çok çok mutlu olurum cevabınız için şimdiden teşekkür ederim

Sevgiler
İlkay


Rüyada ölmüş dayı konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rüyada ölen birisini, ölmüş birisini görmek özlemleri, hasretleri simgeler. Rüyada bir ölü görmek sevilen birilerinin geleceğini veya sevdiğinizin birisinden iyi haberler almayı haber verir. Yani ölmüş diri getirir. Olaya bu açıdan bakılırsa ölmüş görüldüğünde korkulmamalıdır. Çünkü ölmüş hayra yorulur. http://www.tr1.net/olu/

    Rahmetli dayınızın çorba istemesi sizin dualarınıza ihtiyaç duyduğunu göstermektedir.

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada ölmüş dayı rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada ölmüş dayı görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.