Rüyada ölmüş eşi görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 26 Aralık 2013

Rüyada ölmüş eşini görmek neye delalettir

Rüyada ölmüş eşi görmek

Ben rüyamda ölü eşimi gördüm ve o motorumuzu alıp, “ben bunu tamire götürücem” dedi ve uyandım, bunun anlamı nedir ?

Kimden: nevim20
Cinsiyetiniz:Kadın
Yaşınız:45
Medeni Durumunuz:dul
Şu anki ruh haliniz: normal
Anahtar kelimeler: motor,ölü eş


Rüyada ölmüş eşi görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rüyada vefat etmiş kocasını, ölmüş kocayı görmek Sizinle birlikte yaşayan anıları, eski zamanları geri almak, tekrar yaşamak özlemlerinizi ifade eder. Bakınız http://www.ruyabul.com/ruyada-eski-kocasini-gormek.html

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada ölmüş eşi görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada ölmüş eşi görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.