Rüyada ölmüş kayınpederini diri görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 24 Ocak 2013

Rüyada ölmüş kayınpederini diri görmek

Merhaba benim kayın pederim 2 ay önce akciğer kanserinden vefat etti. bu hastalığı boyunca 3 yıla yakın hizmetini ben yaptım. sık sık rüyama girip yeniden döndüğünü ve yeniden ölmeye çalıştığını görüyorum.

Bazen kalabalıkta arkasını dönüp sıkıntılı halde can vermek için yorganı kafasına çekiyor. bazı rüyamda sarılıp ağlıyoruz, yine son anında bende yanındaydım, o şekilde ölmesini sakince yapması için teselli edici sözler söylüyorum.

en son rüyamda ise, yeniden dirilmiş, küs olduğum kız kardeşimin evi karışık halde odası yeşile boyalı, yerde açılmamış boyalar falan var evinde. kayın pederim orada eğreti bir şekilde yine can vermeye uğraşıyor. sıkıntılı yine alnında bir şişlik var tam ortasında birden içinde kemik gibi yada sert bir şey oluyor. onun bir an beni itekler gibi hareketi oluyor sonra sarılıp kusura bakma kızım diyor.

onu sık sık dirildiğini görmek acı içinde olduğunu görmek beni üzüyor. vefatında yine son suyunu benim elimden içmek nasip oldu. çok düşkündüm. evde eşyaları var hala, köye götüremedik. neyi eksik yaptım. mevlütlerini de okuttum. yorumlarsanız çok duacı olurum.

zeynep 06 tarafından 24.01.2013 / 16:01 tarihinde gönderilmiş


Rüyada ölmüş kayınpederini diri görmek konusunda 2 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Zeynep merhaba,

    Gördüğünüz rüya herhangi bir mesaj vermemekte, yaşadığınız acının yada özlemin yansımasını göstermektedir. Gönlünüzü ferah tutun, dualarınızı eksik etmeyin.

  2. saniye diyor ki:

    rüyamda evimin yakınından tarot falına bakan bir kadına fal baktırmaya çalışıyorum bu arada ölmüş olan kayınpederim (rüyamda ölmemiş) gelip o kadını evimde ve evin dışında aramaya başlıyor evden kovmak için evin penceresi ve içinde üzerinde oturduğum koltuklar var yorumunu rica ediyorum.

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada ölmüş kayınpederini diri görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada ölmüş kayınpederini diri görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.