KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada ölmüş kayınpederini diri görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada ölmüş kayınpederini diri görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada ölmüş kayınpederini diri görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Oca 24, 2013 | | 1 Yorum

Rüyada ölmüş kayınpederini diri görmek

Merhaba benim kayın pederim 2 ay önce akciğer kanserinden vefat etti. bu hastalığı boyunca 3 yıla yakın hizmetini ben yaptım. sık sık rüyama girip yeniden döndüğünü ve yeniden ölmeye çalıştığını görüyorum.

Bazen kalabalıkta arkasını dönüp sıkıntılı halde can vermek için yorganı kafasına çekiyor. bazı rüyamda sarılıp ağlıyoruz, yine son anında bende yanındaydım, o şekilde ölmesini sakince yapması için teselli edici sözler söylüyorum.

en son rüyamda ise, yeniden dirilmiş, küs olduğum kız kardeşimin evi karışık halde odası yeşile boyalı, yerde açılmamış boyalar falan var evinde. kayın pederim orada eğreti bir şekilde yine can vermeye uğraşıyor. sıkıntılı yine alnında bir şişlik var tam ortasında birden içinde kemik gibi yada sert bir şey oluyor. onun bir an beni itekler gibi hareketi oluyor sonra sarılıp kusura bakma kızım diyor.

onu sık sık dirildiğini görmek acı içinde olduğunu görmek beni üzüyor. vefatında yine son suyunu benim elimden içmek nasip oldu. çok düşkündüm. evde eşyaları var hala, köye götüremedik. neyi eksik yaptım. mevlütlerini de okuttum. yorumlarsanız çok duacı olurum.

zeynep 06 tarafından 24.01.2013 / 16:01 tarihinde gönderilmiş

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada ölmüş kayınpederini görmek, ruyada ölmüş kayın pederını görmek, rüyada ölmüş kayınpeder hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Ölü ve ölüm

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada ölmüş kayınpederini diri görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. Zeynep merhaba,

    Gördüğünüz rüya herhangi bir mesaj vermemekte, yaşadığınız acının yada özlemin yansımasını göstermektedir. Gönlünüzü ferah tutun, dualarınızı eksik etmeyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada ölmüş kayınpederini diri görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada ölmüş kayınpederini diri görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık