KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada ölmüş komşuyu görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada ölmüş komşuyu görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada ölmüş komşuyu görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Nis 24, 2013 | | 1 Yorum

Rüyada ölmüş komşuyu görmek

30 yıl önce ölen komşumuzun annesini rüyamda yinede ölmüş olarak gördüm, mezarina koymadan önce ayaklarına baktım zayıf ve derilerinden diz kapağını gördüm ve kapattım kefenini tekrar, zayıftı mezara koydum ve düasini ben yaptım.

Yanımda da insanlar vardi imamda vardi, imam efendiye şoyle bir baktım yanlış dua ettimmi diye hocada yok gibisinden kafasıyla onayladı. toprağa gömduk fakat sonra bir yanlış yapmıştım ayak bağını ve çene bağını çözmemiştim onun sıkıntısıyla uyandım . çok etkılendım. hemen yazarsanız memnun olurum.

bir öz tarafından 24.04.2013 / 17:40 tarihinde gönderilmiş

Bu sayfadaki açıklamalar ruyada olmus komsunu gormek, rüyada komşunun öldüğünü görmek, ruyada olmus komsuyu gormek, Komsunun ruyasında olu bırısını gormesı, rüyada ölmüş komşularını görmek, Rüyada ölmüş komşunu görmek ne demektir, rüyada ölmüş komşusunu canlı görmek, rüyada ölmüş komşusunu görmek, Rüyada ölü erkek görmek komşu, rüyada ölmüş komşu görmek hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Ölü ve ölüm | Etiketler: , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada ölmüş komşuyu görmek konusunda 1 yorum yapılmış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada ölmüş komşuyu görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada ölmüş komşuyu görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık