Rüyada ölmüş komşuyu görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 24 Nisan 2013

Rüyada ölmüş komşuyu görmek

30 yıl önce ölen komşumuzun annesini rüyamda yinede ölmüş olarak gördüm, mezarina koymadan önce ayaklarına baktım zayıf ve derilerinden diz kapağını gördüm ve kapattım kefenini tekrar, zayıftı mezara koydum ve düasini ben yaptım.

Yanımda da insanlar vardi imamda vardi, imam efendiye şoyle bir baktım yanlış dua ettimmi diye hocada yok gibisinden kafasıyla onayladı. toprağa gömduk fakat sonra bir yanlış yapmıştım ayak bağını ve çene bağını çözmemiştim onun sıkıntısıyla uyandım . çok etkılendım. hemen yazarsanız memnun olurum.

bir öz tarafından 24.04.2013 / 17:40 tarihinde gönderilmiş


Rüyada ölmüş komşuyu görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Ruyada ölmüş birisinin yeniden ölmesi, ölmüş birinin ikinci kez öldüğünü görmek onun adaşı yahut yandaşı olan birinin vefat etmesine işarettir. http://www.tr1.net/olmus-birisinin-yeniden-olmesi/

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada ölmüş komşuyu görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada ölmüş komşuyu görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.