Rüyada ölüye bir şey vermek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 14 Mart 2013

Rüyada ölüye bir şey vermek

Rüyamda ölmüş annaneme, kendi annem benim evimdeki bir eşyayı veriyor ve bende çok kızıp “neden verdin” diye geri almak için alt kata annaneme iniyorum. fakat annanem bana geri vermek istemiyor, ben “annemin bir yanlışlık yaptığını bana sormadan verdiğini geri vermesini” istiyorum.

O ise inatla eşyanın üzerine oturup vermiyor, biraz tartışıyoruz. anneme de çok kızıyorum.

Bu rüyamın ne anlama geldiğini yorumlarsanız çok sevinirim.

Sevgi tarafından 14.03.2013 / 01:30 tarihinde gönderilmiş


Rüyada ölüye bir şey vermek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Ruyada ölüye bir şey vermek, ölmüş birine bir şey verdiğini görmek mal veya dünyalığına gelecek zarara işaret eder. http://www.tr1.net/oluye-bir-sey-vermek/

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada ölüye bir şey vermek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada ölüye bir şey vermek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.