KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada ormanda ayı görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada ormanda ayı görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada ormanda ayı görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Kas 19, 2012 | | 1 Yorum

Rüyada ormanda ayı görmek

rüyamda ben ve kardeşım ormadayız ve birden ayı ablama saldırıyor, benim elimde ise mısır koçanı var, o koçanı uzaga fırlatıyorum ve ayı oraya gidiyor bizde kaçıyoruz.

Bu rüyanın anlamı ne olabilir?

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada mısır koçanı görmek, ruyada ormanda ayi gormek ne anlama gelir hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Hayvan rüyaları | Etiketler: ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada ormanda ayı görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. Rüyada orman görmek işlerini yoluna koymak için bütün zorlukları aşmaya yorumlanır.

    Rüyada ayı saldırısı, ayı kovalaması, ayıyla boğuşmak, ayıdan kaçmak, Genel olarak, zorluklarla ve sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir.

    Rüyanızdaki mısır koçanı ise gerçek yaşamda içinde bulunulan isteksizlik, halsizlik, ağırlığın kalkacağını, yaşamınıza yeni bir hareket geleceğini simgeler.

    Bu bilgiler ışığında içinde bulunduğunuz ruh halini de bir arada değerlendirerek rüyanızın mesajını tespit edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada ormanda ayı görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada ormanda ayı görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık