Rüyada paten kaymak

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 22 Şubat 2013

Rüyada paten kaymak

selamlar

rüyamda paten kayiyordum bugün, bizim evin mhallaesinde yokus asagi dogru, bir ara ayagim bir yere takildi gibi, sonra biri arkamdan gelip (bir erkek) bana yardimci oldu ve devam kaydim, yolun sonunda ablamda beni bekliyomus, arabasiyla onu gördüm, sevindim

Rabbim hayirlara vesile etsin inşallah
yorumlayabilir misinz?

hayirli günler


Rüyada paten kaymak konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rüyanız sizin herhangi bir zor durumda kolay çözüm bulma yeteneğiniz olduğunu göstermektedir. http://www.tr1.net/kaykay/

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada paten kaymak rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada paten kaymak görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.