KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada pegasus görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada pegasus görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada pegasus görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Şub 25, 2013 | | 1 Yorum

Rüyada pegasus görmek

Merhaba,

Daha önce hiç gitmediğim, bilmediğim sokaklarda gece vakti eşimle beraber el ele tutuşup koşuyorduk. Sokaklar çok karışık ve insanda korku uyandıracak tarzda idi. Sanki birilerinden kaçar gibi.

Bir süre sonra ben ayaklarımın yerden kesildiğini hissettim, yorgunluktan diye düşündüm ama eğilip ayaklarıma baktığımda yere basmadığımı gördüm. Uçuyordum. Ama hala eşimin elini tutuyordum. O yerde ve koşuyordu. Ben uçtuğum için eşime havadan bakıyordum.

Eşim normalde göründüğü gibi görünüyordu fakat hava karanlık olmasına rağmen yere gölgelerimiz vuruyordu. Benim gölgem pegasus tu, eşimin gölgesi de büyük heybetli bir aslan gibiydi.

Bir sokağın başında küçük ama saldırmaya hazır bir köpek gördük. eşim bize zarar vermesin diye başka bir sokağa yönelmek istedi. Ben onu kolun çekip, aslında onun aslan olduğunu ve köpeği öldürebileceğini söyledim.

Eşim köpeğin yanına gitti. Orada eşimin normal görüntüsü gitti ve hem kendi hemde gölgesi aslan gibi görünüyordu. Köpeğin üstüne bastı. Köpek eşimin yanında küçük duruyordu. Eşim köpeği öldürmek istemediği için hemen ayağını çekti ve biz koşmaya devam ettik. Köpek yerde yatıyordu, çok sevimli görünüyordu ama yüzüne bakınca arkamızdan intikam almak ister gibi baktığını gördüm.

Teşekkür ediyorum

Neslihan tarafından 25.02.2013 / 13:19 tarihinde gönderilmiş

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada pegasus görmek, rüyada pegasusa binmek hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Kişiye özel rüyalar | Etiketler: , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada pegasus görmek konusunda 1 yorum yapılmış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada pegasus görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada pegasus görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık