Rüyada pembe terlik görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 05 Ocak 2013

Rüyada pembe terlik görmek

merhaba ben dream

rüyamda tavşan şeklinde pembe terlik gördüm. yine aynı rüyamda benim iki bisikletim varmış biri mavi ama sonra kırmızı oldugunu görüyorum rengi degişiyodu, digeride pembe renkliydi. kırmızı olanı çalmışlardı kimin çaldığını bilmiyorum arıyorum bisikletimi ama bulamıyorum digeriyle idare etmeye çalışıyorum. yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.


Rüyada pembe terlik görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rüyada pembe renk görmek gerçekleşmeyecek, boş hayallerin peşinde olmayı ifade eder. Pembe arkadaşlık, bir arada olma, hassasiyet ve sevgi işaret eder.

    Rüyada terlik görmek sizi çok sevindirecek bir haber alacaksınız demektir.

    Rüyada bisiklet görmek rahatlamak, sıkıntıların bitmesi anlamını taşır. Güzel rüyalar arasındadır.

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada pembe terlik görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada pembe terlik görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.