KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada pembe topuklu ayakkabı giymek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada pembe topuklu ayakkabı giymek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada pembe topuklu ayakkabı giymek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Kas 20, 2012 | | 1 Yorum

Rüyada pembe topuklu ayakkabı giymek

Kalktıgımda aklımda kalan rüyamdaki 2 kısım olmusdu.
Bunlardan biri teker ayakkabı giyiyormuşum ve bu ayakkabılardan biri uzun kahverengi cizme digeride mezuniyet yemegimde giydigim pembe topuklu ayakkabı.

Samimiyetim olmadıgı ilkokulda aynı sınıfda oldugum daha sonra bir kac kez gordugum ve facebookda arada anasayfaya denk gelirse fotogafını gordugum bir erkek ve onunla elele yolda yuruyormusum ve evimin önüne kadar beni getirmis. beni cok etkilemisdi.

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada pembe topuklu ayakkabı görmek, pembe topuklu ayakkabı ruya tabırlerı, Rrada bir erkeği pembe erkek ayakkabısı giymiş görmek, rüyada pembe topuklu ayakkabı giymek, ruyada pembe topuklu ayakkabı ne demek ne demek hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Giyim kuşam | Etiketler: , , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada pembe topuklu ayakkabı giymek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. Rahat ayakkabı giymek, giydiğinin rahat olduğunu görmek kendi inançları hakkında aydınlık mesajlar verir. Rahat olanı ile toprağa basmak gerçek yaşamda da insana huzur verir. Bu rüya huzurlu bir döneme girildiğini gösterir. http://www.tr1.net/ayakkabi/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada pembe topuklu ayakkabı giymek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada pembe topuklu ayakkabı giymek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık