Rüyada pikniğe gitmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada pikniğe gitmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada pikniğe gitmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Mar 18, 2013 | | 1 Yorum

Rüyada pikniğe gitmek

merhaba;

arkadaşim beni çok üzgün görmüştü, sevgilimle kavga ettiğimiz için, beni düşünerek bu rüyayi görüyor,

arkadaşla pikniğe gidiyoruz. o tavuk kebabı hazirliyor. bir adam gelerek yeşillik (maydanoz, nane, tere vb.) birakiyor masamiza. bunlari bu kizimiza (bana) yedir diyor.

arkadaşimda “hayir ben size güvenmiyorum siz kimsiniz ki ben bunlari arkadaşima yedireyim” diyor. adam da “bana güven kizim, bana güven” diyor ve ben bu yeşilliklerin hepsini ben ve oğlum adina almak istiyorum lütfen bunlar bizim olsun demişim ve tüm yeşillikleri almişim.

bu rüyadan sonra sevgilimle ayrildik. acaba tekrar birleşme umudumuz var midir? yeşilliklere istinaden

şimdidien teşekkür ederim

Bu sayfadaki açıklamalar ruyada piknik yapmak ve yesilik gormek, rüyada silah atmak, rüyada yeşillik ve çiçekleri fotoğraf çekmek, rüyada yesillikler icinde villa gormek hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Yemek içecek | Etiketler: , , , , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada pikniğe gitmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. Arkadaşınızın rüyası onun hayatta sadelikten hoşlanan, neşeli ve huzurlu ev hayatını tercih eden yapıda bir insan olduğunu ifade etmekte, stres ve riskten hoşlanmadığını göstermektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada pikniğe gitmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada pikniğe gitmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.