Rüyada rakı içmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada rakı içmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada rakı içmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
May 30, 2013 | | 1 Yorum

Rüyada rakı içmek

selam
dün gece rüyamda kavga ettigim kiz arkadasimin kayniyla birlikte içki icicektim sözde rakı, ben büyük bardak aldim ve icine raki doldurdum ama raki oldugunu zaneetigim icki aslinda raki degildi yani baska bir ickiydi .

sonra mutfaga gittim ve kücük bir cay bardagi aldim icine icki ve az su koydum sohbet ederken ben cay bardagindan da icerim dedim ve bugun hem agladim hemde güldüm dedim

isin ilginc yani yatmadan önce o arkadasimla baya bir tartismistik sonra bu rüyayi gördum ..
iyi günler selma

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada çay bardağından rakı ıcmek hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Yemek içecek | Etiketler: , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada rakı içmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. Selma merhaba,

    Rüyalarda genel olarak alkol, içki görmek, içmek makbul değildir.

    Rüyada rakı görmek hayırlı değildir.

    Rakı içmek, Rüyada rakı içtiğini görmek, Kötü arkadaşlara işarettir. Burada anılan kötü arkadaş; bilinen anlamda sizi günah ve suça teşvik eden arkadaş olabileceği gibi, sürekli olumsuz düşünen, her şeye negatif bakan, sürekli negatif enerji yayan bir arkadaşı da simgeler.

    Rüyada başkalarının rakı içtiğini görmek çevrenizde maddi menfaat için bulunan, dost görünen ancak gerçek dostunuz olmayan kişiler bulunduğunu gösterir. http://www.ruyabul.com/ruyada-raki-gormek.html

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada rakı içmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada rakı içmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.