Rüyada renkli ip görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 12 Ocak 2013

Rüyada renkli ip görmek

Selamlar, ben rüyamda öncelikle birinin sürüklendiğini görmedim ama yolda ayak izleri belli oluyordu sonra birilerine sordum, bana rüyamda dervişi sürüklediler dediler ve ben sürüklendiğini yolda renkli ipler gördüm lütfen bana bu rüyayı yorumlarmısın teşekkür ederim.

Bu Rüya beni çok etkiledi lütfen yorumlar mısınız.


Rüyada renkli ip görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rüyanız, gerçek yaşamınızda çevrenizdeki insanlar ile aranıza bir mesafe koymanız gerektiğini manasına gelirken, rüyadaki renkli ipler ise renkli, mutlu bir uzun ömür süreceğiniz anlamına gelmektedir.

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada renkli ip görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada renkli ip görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.