Rüyada serum takıldığını görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada serum takıldığını görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada serum takıldığını görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Ara 1, 2012 | | 1 Yorum

Rüyada serum takıldığını görmek

Merhaba, ben çok sık rüya görüyorum, en son gördüğüm rüyayı size yorumlatmak istiyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

Rüyamda koluma serum takılmış bir şekilde hastanede yatakta yatıyorum, yataktaki yastık çarşaf ne varsa beyaz diye hatırlıyorum, işyerimden bir arkadaşım ziyaretime gelmiş “naber” diye soruyor, bende “taktılar serumu yatıyoruz işte” diyorum.

Yorumlarınız için şimdiden çok teşekkür eder, iyi günler dilerim.

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada serum takıldığını görmek, ruyada eline serum takildigini gormek, ruyada topuga serum takilmasi, ruyada serum yemek, ruyada serum vermek, rüyada serum takılması görmek, ruyada serum takilmasi, rüyada serum, ruyada õlmus babam kolunda sehrum gormek, rüyada koluna serum takıldığını görmek hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Kişiye özel rüyalar | Etiketler: , , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada serum takıldığını görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. Kendine serum takıldığını görmek sağlıklı kişi için kendini yapışkan bir durum içinde bulduğunu, hasta birisi için yavaş ilerleyen bir iyileşmeyi işaret eder.

    Rüyada hastane görmek, hastaneye gitmek, hastaneye girmek fiziksel açıdan iyileşmek yada ruhsal bakımdan gelişmeyi işaret eder.

    Yatak yastık ve çarşafların beyaz olması hayra işarettir ve gelişmelerin iyi yönde olacağını simgeler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada serum takıldığını görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada serum takıldığını görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.