KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada sevdiği adamı başka kızla görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada sevdiği adamı başka kızla görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada sevdiği adamı başka kızla görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Kas 22, 2012 | | 1 Yorum

Rüyada sevdiği adamı başka kızla görmek

rüyamda sevgilimi başka bir kızla birlikte yanyana gördüm hatta resim falanda gördüm. bu gördüğüm kızla benımde bı arada muhabbetım vardı bu kız sevgılımın en yakın arkadasının sevgılısıydı sımdı ruyamda kendı sevgılımle bırlıkte yanyana goruyorum. bunun anlamı nedır bana hemen soylermısınız

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada sevdiğini başkasıyla görmek, rüyada sevdiğini başka bir kızla görmek, ruyada sevdigin kizi baskasiyla gormek, rüyada sevgiliyi başka kızla görmek, ruyada sevgiliyi baska kiza bakarken gormek, ruyada sevgilisini baska kizla gormek, rüyanda sevgilinin başka kızlara bakması, rüyada sevgilimin kizlara bakmasi, rüyada sevgilimi başka biriyle görmek, rüyada sevdigini baskasiyla resmini gormek hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Sevgili eş arkadaş | Etiketler: ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada sevdiği adamı başka kızla görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. İyi günler,lütfen bu rüyayı bugün yorumlayın sizden rica ediyorum..
    Ben şuanda bu rüyanın etkisi ile ağlayarak uyandım.21 Yaşındayım.Rüyamda sevdiğim adamla bi yere gidiyoruz yanımızda benim iki tane kız arkadaşım var çok yakın arkadaşlarımmış ama gerçekte hiç yüzünü görmediğim insanlar,yürürken pembe bi mont görüyoruz ve bana alıyo ama iki tane alıyo sanki diğerini kendisine alıyormuş ama kız montu.Sonra bi eve geliyoruz gerçekte tanıdığım bir ev değil ama rüyamda o evde yaşıyormuşuz, annemde o evde.Sonra biranda arkadaşımla onun sevgili olduğunu öğreniyorum hepimiz o evdeyiz ağlamaya başlıyorum nasıl yaparsınız diye ama onlar gayet sakin sanki uzun zamandır bu iş varda benim öğrenmemi beklliyorlar.Anneme söylüyorum.Ve hırsımı alamıyorum kız kanepede otururken gidip saçlarını elime dolayıp sarsıyorum ‘neden,nasıl yaptınız diye bağırıyorum’ sonra sevdiğim adamı kenara çekip neden diyorum bu bi şaka mı ne olduğunu anlat diyorum nasıl yaptın diye bağırıyorum ve bana verdiği cevap ‘öyle diyo ve omuz silkiyo’ herşeyi biaranda öğreniyorum şok gibi oluyo.Sonra bitti Uğur diye bağırıyorum ve kanepenin yanında bana yeni aldığı mont poşetini çıkarıp ”ama bana aldığın hediyelerin hiçbirini vermeyecem sana” diyorum ve montun birini çıkarıyorum çıkarttığım mont mavi çicekli falan bişey bu değil diyorum hemen diğerini çıkarıyorum ve “hıh işte diyorum” tabi bunları yaparken hep ağlıyorum.Ve kapıdan çıkarken annemi çağırıyorum bu arada annemde çok tepkisiz duruyo tam çıkıyordum uyandım.Ne olur yorumlayın kafayı yemek üzereyim bu insanla birbirimizi çok ama çok seviyoruz neden böyle bir rüya gördüm.Allah rızası için hemen yorumlayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada sevdiği adamı başka kızla görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada sevdiği adamı başka kızla görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık