Rüyada sevdiğini kıskanmak

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 15 Aralık 2012

Rüyada sevdiğini kıskanmak

Merhaba. Benim hoşlandığım bir çocuk var okulda onu seviyorum da diyebiliriz her
neyse onunla daha önce hiç konuşmadım ama etrafındaki kızlardan falan çok kıskanıyorum onun bana karşı duygularını bilmiyorum bazen onunda beni kıskandığını seziyorum yada bana öyle geliyor her
neyse.

Rüyamda güzel bir kızla merdivenlerden çıkıyordu okuldaydık kızla el eleydi bende aşağı iniyordum beni görünce elini bıraktı ama ben aralarından geçtikten sonra tekrar el ele tutuştular ben ağlayarak uyandım lütfen ne anlama geldiğini yorumlayın şimdiden teşekkür ederim.

Saadet tarafından 15.12.2012 / 09:54 tarihinde gönderilmiş


Rüyada sevdiğini kıskanmak konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rüyada birini kıskanmak, birisini kıskandığını görmek arkadaş çevrenizle daha sıcak, daha yakın ilişkiler kurmak isteğinizi ifade eder.

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada sevdiğini kıskanmak rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada sevdiğini kıskanmak görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.