KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada sevdiğini kıskanmak rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada sevdiğini kıskanmak rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada sevdiğini kıskanmak manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Ara 15, 2012 | | 1 Yorum

Rüyada sevdiğini kıskanmak

Merhaba. Benim hoşlandığım bir çocuk var okulda onu seviyorum da diyebiliriz her
neyse onunla daha önce hiç konuşmadım ama etrafındaki kızlardan falan çok kıskanıyorum onun bana karşı duygularını bilmiyorum bazen onunda beni kıskandığını seziyorum yada bana öyle geliyor her
neyse.

Rüyamda güzel bir kızla merdivenlerden çıkıyordu okuldaydık kızla el eleydi bende aşağı iniyordum beni görünce elini bıraktı ama ben aralarından geçtikten sonra tekrar el ele tutuştular ben ağlayarak uyandım lütfen ne anlama geldiğini yorumlayın şimdiden teşekkür ederim.

Saadet tarafından 15.12.2012 / 09:54 tarihinde gönderilmiş

Bu sayfadaki açıklamalar ruyada kiskanmak, rutada kiskanmak, rüyamda beni sevdigim kişi kıskanması, rüyada sevgiliyi kıskanmak ne anlama gelir, Ruyada sevgiliyi kıskanmak, rüyada sevgilini kıskanıp takıp etmek, ruyada sevgilini kiskandigini gormek, rüyada sevgilini kıskandığını baktırmak, rüyada sevdiğini kıskanmak, ruyada kiskanmakak hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Kişiye özel rüyalar

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada sevdiğini kıskanmak konusunda 1 yorum yapılmış

  1. Rüyada birini kıskanmak, birisini kıskandığını görmek arkadaş çevrenizle daha sıcak, daha yakın ilişkiler kurmak isteğinizi ifade eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada sevdiğini kıskanmak rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada sevdiğini kıskanmak görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık