KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada sevgilinin ağladığını görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada sevgilinin ağladığını görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada sevgilinin ağladığını görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Oca 26, 2013 | | 2 Yorum

Rüyada sevgilinin ağladığını görmek

Merhaba. ben ruyamda sevgılımın agladıgını gordum, sevgılım eskı sevgılısinın elını tutuyordu gozumun onunde ve bunun uzerıne ondan ayrılıyordum ve oda aglıyordu gozyasları sel gıbı akıyordu ne anlama geldıgını bulamadm yardımcı olursanız sevınırım. saygılar

Bu sayfadaki açıklamalar ruyada eskı sevgılının aglaması, rüyada eski sevgilinin ağladığını görmek, rüyanda sevgilinle ağladığını görmenin anlamı, rüyadasevgillinin ağlaması, rüyada sevgilisinin karşısında ağlayan erkek, ruyada sevgilinin ağlaması, ruyada sevgilinin agladigini gormek, ruyada sevgilimin icin icinn alamasi, rüyada sevgilimi ağlarken görmek, rüyada nişanlımin ağladığını görmek hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Sevgili eş arkadaş | Etiketler: ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada sevgilinin ağladığını görmek konusunda 2 yorum yapılmış

  1. Sevgilinin fenalaştığını görmek, onun hastalık haberini almaya işaret edebilir. Rüyanın sonunda ağlaması sıkıntının sona erip, iyileşeceğini simgelemektedir.

  2. rüyamda erkek arkadasım benım ıcın bırkaç erkekle kavga edıyordu ve kavgası bıttıkten sonra yanıma gelıp kavga esnasında kolunda olusan kanayan yaralarını gösterıp aglamaya basladı. bana kırgın kırgın aglayarak bakıp evıne gectı. bu ne demek bı yorum getıremıyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada sevgilinin ağladığını görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada sevgilinin ağladığını görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık