Rüyada sevgilinin öldüğünü görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 27 Ocak 2013

Rüyada sevgilinin öldüğünü görmek

Rüyamda sevgilimi akrep sokuyordu ve sevgilim ölüyordu. Bu ne anlama geliyor açıklarsanız çok sevinirim.

Şimdiden teşekkürler

nur tarafından 18 Mayıs 2012, 11:30 tarihinde gönderilmiştir.


Rüyada sevgilinin öldüğünü görmek konusunda 2 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rüyada akrep ısırması, akrep sokması, oldukça büyük bir tehlike geçireceğinizi ifade eder.

    Sevgilinin öldüğünü görmek ise, gerçek hayatta onunla ilişkinizin alt üst olduğunu, aranızda çözülemeyecek sorunlar olduğunu düşündüğünüzü simgeler.

  2. osman diyor ki:

    ruyamda eski sevgilimle bir yatakta yatiyoruz deprem oluyor ev üzerimize yıkılacakken ben sevgilimin üzerine kapaniyorum tam o sırada duvari yumruklayarak kalkiyorum rüya icinde rüya goruyorum ve agliyorum ben aglarken babam icerde namaz kılıo ve ben tanımadigim bir adamla kimsenin gormedigi benim gordugum onla konusuyorum telefonu elime alıp kız arkadasima msj atiyorum kız arkadasimin ruhu telefondan gozukuyo arkamda duruyo ve biseyler soyluyo bana hatrlamiyorum ama niye yapdin bunlari bana diyor. sonra ben ogrenci evinde kaliyorum oraya geciyorum yatakda uyuyorum agzim kapali konusamiyorum yatakdan cikdigim gibi ev arkadasimin yanina gidiyorum diyorum odada bsy var ben cok korkdum diyorum benim odanin kapisi cat kapaniyor ev arkadasim kosarak odaya gidiyor odaya hirsiz girmis onla kavga etmeye basliyolar ben kosmak istiyorum ama kosamiyorum yanina yardim etmeye ve tam bu sirada uyandim sizce bunlar ne anlama geliyor

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada sevgilinin öldüğünü görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada sevgilinin öldüğünü görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.