KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada sevgiliyi başka biriyle görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada sevgiliyi başka biriyle görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada sevgiliyi başka biriyle görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Kas 20, 2012 | | 1 Yorum

Rüyada sevgiliyi başka biriyle görmek

merhaba ben 20 yaşındayım, sevgilim yaklaşık iki ay önce çalışmak için yurt dışına gitti, ben istemedim gitmesini çünkü onu çok seviyorum ama o artık aramıyor, kaç gündür doğru düzgün yemek bile yiyemiyorum üzüntüden.

bu sabaha karsı rüyamda sarışın, uzun saçlı bir kızla bizim eve gelmiş oturuyorlar ve bana diyor ki “ben yeni birisini buldum ve çok güzel artık hayatım düzelecek ve çok mutluyum” diyor, sürekli gülüyor, çok sevinçli, adeta havalara uçacak sevincinden ve bana bunları söyleyince ben çok sinirleniyorum üzülüyorum, acele acele sofrayı topluyorum ve tam o sırada kıza bakıyorum, “gerçekten de güzelmiş” diyorum içimden, ama kız bana hiç bakmıyor, hep belli bir noktaya gözünü dikmiş bakıyor ve bende yere bakıyorum.

o sırada yere bir böcek düşüyor o böcekte benim en nefret ettiğim tiksindiğim bir böcek, sonra üzüntülü bir şekilde uyandım ama su anda içimde acayip bir rahatlık var ne alakaysa artık.

çok merak ediyorum yorumlarsanız çok sevinirim bu rüya benim için çok önemli tesekkür ederim şimdiden.

Bu sayfadaki açıklamalar ruyada sevgilini baska kizla gormek, r?yada sevgilim ba?kas?yla evlenmesifavicon ico, sevdiğini başkasıyla görmek rüyada, rüyada sevgiliyi başkasıyla konuşurken görmek, ruyada sevgılıyı baskasıyla gormek, ruyada sevgılıyı baska kadınla gormek, ruyada sevgılıyı baska erkekle gormek, ruyada sevgiliyi baska biriyle gormek, ruyada sevgilini baska bir kadinla gormek, rüyada sevgilimi başka bir kızla görmek hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Sevgili eş arkadaş | Etiketler: , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada sevgiliyi başka biriyle görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. Rüyada sevgiliyi görmek güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sinirli ise bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşayacağınıza işarettir http://www.tr1.net/sevgili/

    Rüyada böcek görmek genellikle küçük, gelip geçici endişeleri temsil eder. Böcekler geleneksel olarak akrabalar, arkadaşlar, tanıdıklarla olan ilişkiler konusunda mesajlar verirler. Böcek rüyaları tanıdıklarla sorunları nasıl çözeceğiniz ve bu endişeleri nasıl atlatacağınız konusunda ipuçları verir. http://www.tr1.net/bocek/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada sevgiliyi başka biriyle görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada sevgiliyi başka biriyle görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık