Rüyada sevmediği biriyle evlendiğini görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 23 Kasım 2012

Rüyada sevmediği biriyle evlendiğini görmek

rüyamda tanıdığım ve beni çok sevdiğini bildiğim (ben onu sevmiyorum, istemiyorum ) biriyle evlendiğimi düğünümün olduğunu gördüm, o kadar hüzünlüydüm o kadar üzülmüştüm ki, “bu nasıl olur” diye kendi kendimi harap ediyordum, tam bu esnada sanırım üzüntüden ayaklarımda çok fazla kılların büyüdüğünü gördüm, onları koparıyorum ama o kadar çok ki, sonra onlar pembe beyaz renklerinde çok büyük halıya dönüşüyorlar, ayağımda sarılı rulo halindeymiş, çıkarıyorum yere seriyorum, kocaman halı oluyor, şaşırıyorum.

lütfen bunu yorumlamakta mahir olan biri yorumlayabilir mi hala etkisinden kurtulamadım


Rüyada sevmediği biriyle evlendiğini görmek konusunda 12 yorum yapılmış

 1. yorumcu diyor ki:

  Rüyanın unsurları istemediği biriyle evlenmek, vücudunda kıl görmek ve halıdır.

  Rüyada evlilik görmek bağlılık, uyum veya geçiş anlamına gelir. Rüyada evlenmek, evlendiğini, evlilik yaptığını, evli olduğunu görmek gerçek yaşamınızda önemli bir gelişimsel aşama geçiriyor olduğunuzu simgeler.

  İstemediğiniz biriyle evlilik yaptığını görmek ise yukarıda yazılan konularda bazı sıkıntılar yaşadığınızı simgeler.

  Rüyasında vücudundaki kılları kestiğini görmek haram mala veya helal olmayan ilişkiye işaret eder.

  Rüyada halı görmek yaşamın acı gerçeklerine karşı kendinizi koruma yolunuzu ifade eder. Halı lüksü, konforu ve zenginliği sembolize etmektedir.

  Sihirli halı görmek içinde bulunduğunuz sorumluluk ve ilişkilerden kurtulmak istediğinizi gösterir.

 2. umut snmz diyor ki:

  Rüyamda sevmediğim hatta tanımadığım biriyle nişanlanıyordum çok çok üzülüyordum böyle ailem falan herkes yanımda ama benim yaşadığım acıyı kimse görmüyor sonra nişanlandığım kişi ölüyor ve ben hamile olduğumu öğreniyorum tam bir çıkmazdayken kalkıp pazara gidiyoruz kuzenlerimle ama benim param yok yani kuzenime diyorum sen bana para verirsin (kuzenim kız bu arada) tamam diyor biz pazara gidiyoruz ama pazar yanmış eşyalarla dolu yerle bir olmuş her yer

  • yorumcu diyor ki:

   Rüyada tanımadığı bir kişiyle evlenmek, yaşamınızda bazı şeyleri değiştirmek arzularınızı simgelerken, bu değişimi yapmazsanız başınızın ağrıyacağını işaret etmektedir.

 3. deniz badem diyor ki:

  rüyamda kendimden 15 yaş büyük birisi ile evlenmek üzere olduğumu gördüm zengin biriydi. ve ben bundan birşey istiyordum amerikadaki birini o da getirdi ama o bilmiyordu ki benim nu çok sevdiğimi sonra ben gelinlik filan giydim ama nikah kıyılmadan o kişiyle kaçtım yabancı ülkeye gittik oralarda işte biraz sıkıntılı geçti ve ondan sonra çok mutlu olduk felan iki çocuk oldu mutlu mesut yaşadık

 4. agayeva diyor ki:

  ruyada kendimden yasca buyuk olan birisi ile hem ben hemde ablam evleniyodu ben hep ondan bi sekilde kaciyodum ama ablam onunla bereber oluyodu ben bi sekilde bosanmak istyordu hep saklanyordum ondan hic sevmiyordum sevdiyim insanda bana uzaktan bakyodu bende ona ona soyluyordum ki hic merakat etme bi sekilde ondan bosanicam yine senin olucam ama o beni dinlemiyodu ona diyordum ki kocamin eli bile bana deymedi merak etme ama o uzakta kendi arkadaslari ile beni umursamiyodu

 5. sevgi sevgi diyor ki:

  rüyamda istemediğim bir kişiyle evlendiğimi gördüm. sürekli masraftan kaçmaya çalışıyormuş. ben başından belli zaten istemiyorum diyorum. ve kına gecesiyle düğünü aynı gün yapmaya çalışıyorlarmış. evlenmek istemeyip çok üzülüyorum.

 6. rukiye diyor ki:

  Rüyamda sevmediğim birinin evlenme teklifini kabul ediyorum ama evlilik için alışveriş yaparken yanımda hep sevdiğim kişi oluyor. Artık onunda beni sevdiğini düşünüp pişman oluyorum ama bir şey yapamıyorum sonra kendimi incecik bir balkonda gördüm çok yüksekteydi ama aşağıda en sevdiğim öğretmenin voleybol oynadığını görüyordum.

 7. gökçen diyor ki:

  Lütfen yorumlayın rica ediyorum.gerçek hayatta hoşlandığım biri var.ancak bu aralar ayrıyız aramız kötü..bugün rüyamda ise eve hiç görmediğim kişilerin beni istemeye geldiklerini gördüm ancak ben üzülüyordum sevdiğim kişi tarafından değilde o kişi tarafından istendiğime.gelen aileye kararımı veremeden evden yolluyordum…LÜTFEN YORUMLAR MISINIZ?

 8. kerim diyor ki:

  Ruyamda nikah masasinda tanimadigim biri ile evlenmek uzereydim misafirleri karsiliyorduk iceri basbakanin geldigini gordum oturduk konustuk ve nikahi onun kiymasini istedim kabul etti. Sonra ben ablamla baska bir odaya gittim ve ablama evlenmek istemedigimi soyledim oda biliyordu sevdigimin oldugunu acaba ne anlama gelmektedir? Tesekkurler

 9. asli diyor ki:

  Ruyamda hamileydim ve evlenmek uZereydim ama evlenmek istemiyordum kararsizdim,annemlere kac kere sordum evleneyimmi diye,cunki evlenme deseler evlenmiycem istemiyorum ama hic bi sey soylemiyolar sonunda gelinlik giydim guzeldi ama cokda sevmiyodum ama daha kararsizdim evlenip evlenmeyecime dair

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada sevmediği biriyle evlendiğini görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada sevmediği biriyle evlendiğini görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.