KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada sınava geç kaldığını görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada sınava geç kaldığını görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada sınava geç kaldığını görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Ara 10, 2012 | | 7 Yorum

Rüyada sınava geç kaldığını görmek

Bir sınava gireceğim, uyuyup kalmışım, kalkıyorum sınav saatine çok az kalmış, iş yerindeyim, arkadaşıma gidiyorum “geç kalıyorum bir araç bulmam lazım” diyorum, dışarı çıkıyorum, taksiler durmuyor, içeri gidiyorum, bulamıyorum, sonra tekrar çıkıyorum, taksiler duruyor ancak içlerinde başka kişiler var, onlarla bir yere kadar gidiyorum, sonra iniyorum başka taksi içinde yine başka insanlar, sonra saate bakıyorum “geç kaldım” diyorum.

Gitmekten vazgeçiyorum ve çok ağlıyorum, daha sonra bir balkondayım, kar yağmış, arkadaşımla bir yere bakıyoruz, baktığımız yerde benim işyerim ve iş arkadaşlarım, amirim var, onlar bizi fark etsin diye cama bir kar topu atıyoruz, cam çatlıyor ve tanımadığım birisi ile camın çatlaması yüzünden tartışıyoruz.

Sınava girme olayını birkaç gündür sürekli görüyorum, bazılarında sınava giriyorum, bazılarında kaçırıyorum, yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada sınava geç kalmak, rüyada sınava geç kaldığını görmek, rüyada önemli bir sıanava geç kaldığını görmek, Rüyada sınava geç kalıyordum, rüyada sınawa girememek gec kalmak, ruyamda girecegim sinava gec kaliyordum, Rüyanda gerçekte gireceğin çok önemli sınava girememek ve kalmak ne anlama geliyor, sınavdan kaldığını görmek hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Kişiye özel rüyalar | Etiketler: , , , , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada sınava geç kaldığını görmek konusunda 7 yorum yapılmış

  1. Gördüğünüz rüya önemli mesajlar verebilir ancak eldeki bilgilerle sağlıklı yorum yapmak mümkün değil. En önemli konu, şu anda gerçek yaşamınızda bir sınav konusu var mı, yaşınız, işiniz nedir?

  2. Sınavı unutmak, sınavı kaçırmak, sınavı unuttuğunu, sınavı kaçırdığını görmek Herhangi bir okul sinavina , toplantiya, is projesine vs hazirlanmadiginiz icin kendinizi suclu hissediyor olabilirsiniz. Cogu zaman bu tip ruyalari goren insanlar girdikleri sinavlarin hepsinde basarili olurlar. Bakınız http://www.tr1.net/sinav/

    Lütfen gelişmeleri yazar mısınız?

  3. Rüyamda dershanedeydim ve sınav varmış. Yanımda da arkadaşım var. Hangi sınıfta sınav olduğunu bilmiyorum. Sınav başlamış. Biz müdürün odasına gidiyoz. Bişeyler konuştuk. Sonra rehber öğretmenin yanına gittik. Hangi sınıfta sınav olcağımızı sordum. Bize bi kağıt verdi. Sonrada o sınıfı bulamadım ama en sonunda buldum. Sınava 10 dk geç kalmışım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada sınava geç kaldığını görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada sınava geç kaldığını görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık