Rüyada su savaşı görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 22 Mayıs 2013

Rüyada su savaşı görmek

Merhabalar. Dün akşam bir rüya gördüm ve sizlere anlatmak istiyorum. Nedeni ise ne anlama geldiğini merak etmemdir. Rüyanın özeti şu;

Böyle yeşillikler içerisindeyiz. Düz bir arazi var ama arazinin ortasında ara ara otlar var. Otların yapılarını incelersek arazinin düzlüğünü bozuyorlar sanki engebeli bir araziymiş gibi görünüyor. Buraya kadar bir şey yok.

Rüyanın garip yanı ise buradan sonra başlıyor. Tanımadığım 4-5 kişi su savaşı yapıyorlarmış. Herkes bir birine su atıyormuş. Bana da su atmışlar ama su beni etkilememiş. Bir kız bana su atmak için yakınlaşmış ben uzaklaşmışım. Karşımıza berrak bir göl çıkmış. Gölün dibinde ne varsa veya derinliği neyse görülüyormuş. Ben yüzerim diye suya girmişim ama batmamış ve suyun üzerinde yürümeye başlamışım arkamı dönüp baktığımda gelen kızda suya girmiş. Ama nedense o kız ilerledikçe suya gömülüyormuş ve bana su atmaya devam ediyormuş.

En sonunda derin bir yere girince boğulmaya başlamış ve kimse kurtarmamış. Ben hemen bir çırpıda kızı boğulmaktan kurtarmışım. Kız çok fazla titremeye başlamış. Hiç kimsede mont gibi kalın bir giysi yok mu diye bağırdığımda hiç kimse giysisini vermek için oralı bile olmamış. Benimde titreyeceği mi bile bile üzerimdeki giysileri çıkarıp kıza sardım ve üşümesini engelledim. Vücut ısısını dengede tutmak için kıza sarılmışım kızda bana sımsıkı sarılmış. O bana bakarak gülümsemiş ve aramızda bir yakınlık oluşmuş.
Tam o sırada uyandım. Bu rüya ne anlama geliyor yardımcı olursanız çok sevineceğim. Her şey için çok teşekkürler.

Ümit tarafından 22.05.2013 / 05:45 tarihinde gönderilmiş


Rüyada su savaşı görmek konusunda 2 yorum yapılmış

 1. yorumcu diyor ki:

  Ümit merhaba,

  Rüyanız çok ilginç, lütfen bunun gibi değerli rüya gönderirken hakkınızda mümkün olan tüm bilgileri gönderin.

  Gördüğünüz rüya şu anda gerçek yaşamınızda gülüp oynayan, mutlu gibi görünen ancak aslında büyük acılar biri olduğunu ve bu kişinin sizin desteğini beklediğini temsil etmektedir.

  • Ü. A. 1991 diyor ki:

   Verdiğiniz cevap birebir aynıdır. Evet o şekilde benim desteğime ihtiyacı olan bir kaç arkadaşım var ve elimden geldiğince yardım ettim, etmeye de çalışıyorum. Yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum.

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada su savaşı görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada su savaşı görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.