KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada trenden inmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada trenden inmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada trenden inmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Şub 9, 2013 | | 1 Yorum

Rüyada trenden inmek

öncelikle iyi günler. ben ve ailem trenden inmiş eve gidiyoruz. hava karanlık ve birazda eski püskü yollardan geçiyoruz. derken bir yokuştan iniyoruz ve yokuş sonunda köpekler karşımıza çıkıyor.

Ailemden hepsi karşıya geçiyor ama o sırada köpek bana yaklaştığı için ben geçemiyorum. sonra bir bakıyorum ailemin tarafında da köpekler var. hepsi büyük beyaz sokak köpekleri. ben “korkmayın bir şey yapmazlar” diyerek karşıya doğru geçmeye çalışırken köpek gelip sol bacağımın alt kısımından ısırıyor. ve çokta fazla olmayan bir acı hissediyorum.

Babam geliyor ve köpeği kovalıyor. sonra ben hiç bir şey olmamış gibi yoluma devam ediyorum. Kafam çok karıştı. bana yardımcı olabilirseniz sevinirim.

nyra tarafından 09.02.2013 / 12:40 tarihinde gönderilmiş

Kategori: Hayvan rüyaları | Etiketler:

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada trenden inmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. Nyra merhaba,

    Gördüğün rüya reel hayatında bazı uyumsuzluklar, ahenksizlik, düzensizlikler olduğunu gösterirken, bunlara bir arkadaşınızın neden olduğunu ifade etmekte, başkası yüzünden boşu boşuna kendini sıkıntıya soktuğunu ve bu sıkıntıdan kurtulmak için mücadele ettiğini simgelemektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada trenden inmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada trenden inmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık