Rüyada turuncu balık görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada turuncu balık görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada turuncu balık görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Oca 6, 2013 | | 1 Yorum

Rüyada turuncu balık görmek

Babamın iş yerine giden yolda yanımda göremediğim bir insanla beraberim. Elimde de turuncu bir balık. 5 basamaklı bir merdivende bir büyük balık (balina yada yunus) yatıyordu ve canlıydı.

Turuncu balık elimden kaydı büyük balığın üzerine düştü. Solungacının içine girdi , büyük balık solungacını oynatıyordu biraz zorlansamda balığı oradan aldım. Yola geçtim, enlemesine komple suydu ve derindi yanlardan geçiş imkanım yoktu, üzerinden atlamam gerekiyordu.

Su sarımtrak pis gibiydi ama onun gibi bi kaç tane daha su birikintisi vardı giderek rengi düzeliyordu. Turuncu balığa hırkadaki cebe gir suya düşersen kaybolur gidersin dedim. Tamam dedi avucumdan zıplayıp cebime girdi hırkayı en yukarı kadar kıvırdım düşmesin diye sonra sudan atlamaya başladım en sondaki su en berrak en mavi olanıydı gördüm ve uyandım.

Biraz araştırdım bazı sitelerde askerlerle ilgili olabileceği yazıyordu sevgilim asker , ayrıca işsizim , okumuyorum.

Kategori: Hayvan rüyaları | Etiketler: ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada turuncu balık görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. Rüyanız, kesinlikle askerlik ve benzeri şeyleri değil, kısmet, bolluk, bereket, güzel gelişmeleri işaret etmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada turuncu balık görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada turuncu balık görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.