Rüyada tuvalet temizlemek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 14 Mart 2013

Rüyada tuvalet temizlemek

Ruyamda annemin zoruyla bir cafenin tuvaletlerini temizlemeye gidiyordum. Cafe sahibini ve calisanlarini taniyormusum. Ama tuvaleti temizlememin sebebi oraya bize gelen misafirleri goturecek olmamizmis.

Neyse cafeye gidiyorum insanlarla selamlasiyorum. Cantamda temizlik maddesi, direkt tuvalete gidiyorum. Herkesin cikmasini bekliyorum.

Butun tuvaletler alaturka. Hepsine bol bol temizlik maddesi dokuyorum. Tuvaletlerin pek temiz olduklari soylenemez. Bu arada cebimden iphone ve note2 cikarip oradaki bir mermerin uzerine koyuyorum. Gelen giden cok oldugu icin tuvaletleri temizleyemiyorum.

Anneme sinir oluyorum ve kalkip gidiyorum. Anneme bagirip cagiriyorum ne anlamsiz seyler istiyorsun falan diye. Anlami ne olabilir

esre tarafından 14.03.2013 / 10:57 tarihinde gönderilmiş


Rüyada tuvalet temizlemek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rüyada tuvalet temizlemek, tuvalet temizlediğini görmek rüya sahibi için hayırlı bir şeyin meydana çıkmasına delalettir http://www.tr1.net/tuvalet/

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada tuvalet temizlemek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada tuvalet temizlemek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.