KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada villada yaşamak rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada villada yaşamak rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada villada yaşamak manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Şub 5, 2013 | | 3 Yorum

Rüyada villada yaşamak

Rüyamda yeşillikler içerisinde bir villada ailemle birlikte yaşıyoruz ve ev gölün içinde. evden olta ile timsah avlıyoruz. babam rahat bir şekilde avlarken annem ve bende ava başlıyoruz.

Benim avladığım timsah önce hiç bir şekilde tepki vermiyor, sonra ben onu oltadan çıkarması için anneme uzattığımda anneme karşı saldırıya geçiyor, ama bir şey yapamıyor. annem elindeki bıçak ile onu delik deşik etsede timsah hala yaşıyor.

Babam benim ranzamın üst katına timsahın kafasını koyuyor ve bir süre sonra timsahın kafası bana doğru gelmeye başlıyor. çok korkuyorum. sonra timsah benimle konuşmaya başlıyor ve “Beni eğer öldürmeseydiniz kamyoncu olacaktım, yavrularıma yemek götürecektim” diyor bende bunu duyunca sanki bir insan öldürmüşüm gibi ona acıyorum, ağlayarak uyanıyorum.

Biliyorum çok saçma ama bu rüyayı görürken o kadar etkilenmişim ki kalktığımda ağlıyordum. Lütfen söyler misiniz rüyada timsahla konuşmak, konuşan timsah görmek ne demek?
Dİpnot: öyle herşeye ağlayan bir insan değilim.

kamyoncu timsah tarafından 27 Aralık 2012, 22:38 tarihinde gönderilmiş.

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada konuşan timsah görmek, rüyada timsahla konuşmak hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Hayvan rüyaları | Etiketler: , , , , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada villada yaşamak konusunda 3 yorum yapılmış

  1. rüyamda gölde suyun içinde yürüyorum göl kenarları duvarla örülü timsah arkamdan geliyor kucağımda bir çocuk var timsah benden korkma diyor ve üstüne alıyor duvara çıkarıyor beni

    1. Rüyada timsah görmek Hile, ihanet ve gizli içgüdüleri sembolize eder. Olaylara başka bir açıdan bakmanız gerektiğini işaret eden bir uyarıdır. Timsahlar, aynı zamanda kalın derili olup, duyarsızlığı gösterirler. http://www.tr1.net/timsah/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada villada yaşamak rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada villada yaşamak görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık