Rüyada yağmur yağdığını görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada yağmur yağdığını görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada yağmur yağdığını görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Kas 19, 2012 | | 2 Yorum

Rüyada yağmur yağdığını görmek

Ruyamda, evimin pencerelerini kapatmak icin, ikinci kata ciktim. Pencereyi kapatirken bir yagmur basladi, cok guzel, cok dolu, cok agir ve hizli, ama ayni zamanda sakin bir yagmurdu. Simsekler de cakiyordu, ama disarda hava cok acik, sanki gunesli bir gun gibi.

Hayretle izledim yagmuru. Bir baktim, komsularin bahcelerine, catilarina su cikmaya baslamis. Balkona ciktim, bizim de bahcemiz dolmustu. Ama cok hizli doldu, anlayamadim.

Kardesim vardi, ve Ablam iki cocuguyla. Su ikinci kata geldi hemen, ama yagmur suyu gibi, ancak pis degildi, sadece topraga karismis su gibi yani, sadece su, copler yoktu, onune almiyordu, sadece ev doluyordu su ile. Biz bilemedik ne yapacagiz, ne panik yaptik, ne bagirdik, sadece bekledik bir ilahi yardim icin, duracak diye umit ediyordum.

O anda dertten uyandim. Acaba ruyamin anlami nedir?

Tesekkur ederim!

Rüyanın unsurları: yağmur, pencere kapatmak, şimşek çakması, balkona çıkmak, yağmur suyu

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada camdan yağmur girmesi, rüyada pencereden yağmura bakmak, rüyada yağmur yağdığını görmek neye işarettir hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Rüyada doğa olayları | Etiketler: , , , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada yağmur yağdığını görmek konusunda 2 yorum yapılmış

  1. Gördüğünüz rüya, reel hayatınızda önemli hedefleriniz olduğunu, prestij, güç, sağlıklı yaşam arzularınız olduğunu ancak çok şanslı bir insan olmanıza rağmen kendinizi dışarıya kapatmanız nedeniyle çevrenizdeki kısmet, şans, bereketten yeteri kadar faydalanamadığınızı ifade etmektedir.

  2. slm ben rüyamda yağmur yağdığını gördüm ve çok şiddetle yağıyor du yağmur sonra sonra yağmur kesildi ve ben balkona çıktım okadar şiddetle yağmur yagmistiki ama dışarı islanmamisti anlamı nedir acaba şimdiden teşekkür ederim size

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada yağmur yağdığını görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada yağmur yağdığını görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.