KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada yaratık görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada yaratık görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada yaratık görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Haz 4, 2013 | | 1 Yorum

Rüyada yaratık görmek

Rüyamda bir evde arkadaşlarım ve ailemle oturuyoruz, herkes bir anda çok korkuyor, sonra babaannem bana bir yaratık geleceğini ve çok dikkatli olmamı söylüyor, ben de çok korkup yengemin yanına gidiyorum. Sonra içeriden bir ağlayan bebek sesi duyuyoruz, halam koşarak bebeği kurtarıyor, sonra kırmızı siyah uçan bir yaratık halamla içeri giriyor ve beni seçtiğini söyleyip, kafamı saçlarımdan çekerek koparmaya çalışıyor.

O sırada babam geliyor ve yaratığı belinden çekerek uzaklaştırıyor, benden uzaklaşan yaratık yakın arkadaşım demete gidiyor, onuda saçlarından çekerken ben kurtarıyorum.

Daha sonra ortamımız değişiyor ve o küçük yaratık kocaman bir dev mahlukata dönüşüyor ve ben ondan çok korkarak o bölgede olan bir şenliğin içine giriyorum, orada yarışı kaybetmek üzere olan bir çocuğa tek kordonu kopmuş bir saat veriyorum ve çocuk yarışı kazanıyor. Eve tekrar güçlenerek elimde bir sürü cevizle gidiyorum ve cevizleri ona fırlatıyorum tam cevizler bitiyor, oradaki halk bana ceviz getiriyor ben o cevizi fırlattıktan sonra o mahlukat benimle aynı boya geliyor .

19 yaşında bekar bayanım.

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada bebek sesi görmek, rüyada yaratık görmek hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Korku endişe | Etiketler: , , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada yaratık görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. Gördüğünüz rüya yaşamınızda bazı şeyleri kabul etmediğinizi, reddettiğinizi veya onlarla yüzleşmek, karşı karşıya gelmek istemediğinizi ifade etmektedir.

    Rüyada ceviz görmek gerçek yaşamın maddi yönleri hakkında mesajlar verir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada yaratık görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada yaratık görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık