Rüyada yavru köpeğe su içirmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada yavru köpeğe su içirmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada yavru köpeğe su içirmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Oca 23, 2013 | | 2 Yorum

Rüyada yavru köpeğe su içirmek

rüyamda siyah sevimli yavru bir köpege elim ile su içiriyordum, bu köpek bir çoban köpeği yavrusu gibiydi sanırım, yorumlarsanız sevinirim arştırmalarımda ekmek vermek gibi yakın sonuçlar var benim rüyama denk rüya yok

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada köpeğe eliyle su içirmek, rüyada köpeğe suiçirmek, Rüyada köpek yavrusuna su verdiğini görmek, rüyada yavru köpeğe su vermek hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Hayvan rüyaları | Etiketler: , , , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada yavru köpeğe su içirmek konusunda 2 yorum yapılmış

  1. Rüyanız çok hoş mesajlar vermekte ve yaşamınızda yepyeni zevkler ve yeni sosyal aktiviteler eşiğinde olduğunuzu simgelemektedir.

  2. ” Duymadın mı kötü bilinen bir kadın bir köpeğe ayakkabısında su içirdiği için canneti kazandı.dün ona düşman olanlar bu gün onun sevgilisi oldu.. gördüğünüz rüya gelecekte bir iyilik yapma şansı yakalayacağınıza akabinde tüm sorunlarınızın çözüleceğine geçmişte yaşadıklarınızdan dolayı kendini affedeceğinize ve güzel şeylerin sizi beklediğine dair bir haber niteliğinde..Hayırlara vesile olsun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada yavru köpeğe su içirmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada yavru köpeğe su içirmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.