KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada yazlık ev görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada yazlık ev görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada yazlık ev görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Tem 23, 2013 | | 1 Yorum

Rüyada yazlık ev görmek

Deniz kenarında arkadaslarla bir gün geçirdikten sonra yazlık bir mekanda kenarlari agaclikli, kare taslarla orulmus yerlerde (sokakta) goruyorum kendimi. Yol kenarinda yine iki katli yazlik gibi bir ev var ama benim o evle hic ilgim yok. Köşeyi dondukten sonra metal bir zemin var. Ama bir metre uzunlugunda falan. Yoluk devami yine taslik. Ben orada dusmusum. Sevdigim adamin personelinden biri ne olduğunu soruyor, onunla muhabbet ederken sevdigim kisi geliyor. Uzerinde siyah gomlek, siyah pantolon, siyah klasik ayakkabilar ve beyaz ceket var. Sokagin diger ucunda, yine metal zeminde zipliyor bir iki kere (sanirim dort kez) bana hic bakmiyor. Burada canin acimaz diyip cekip gidiyor.

Sevdigim kisi evlenme teklif edip sonra evlilik bana gore degil diyen, alkol ve yanlis arkadas bagimlisi biri. Aramizda gerilimli bir surec yasadik. Benim psikolojim hic saglam degil. ruyadaki personel de ikimiz tarafindan da cok sevilen, iliskimizi bilen orta yasli bir adam.

Kimden:beyaz ceket
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:32
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz: umutsuz umutlu kararsiz
Anahtar kelimeler: agaclikli yol, metal zemin, düşmek, siyah kıyafet, beyaz ceket, bakmamak, zıplamak

Kategori: Kişiye özel rüyalar | Etiketler: ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada yazlık ev görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. Rüyada yazlık ev görmek yorgunluğunuzu, dinlenme ihtiyacınızı simgeler. Bu rüya dikkate alınmalıdır ve üzerinizdeki stress, baskı, endişe ve kaygıları atmak için mutlaka kendinize zaman ayırmalısınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada yazlık ev görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada yazlık ev görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık