Rüyada yemeğe gitmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada yemeğe gitmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada yemeğe gitmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Ara 16, 2012 | | 1 Yorum

Rüyada yemeğe gitmek

merhaba, ben 21 yasındayım. Rüyamda eski orta okul arkadaşımla yemek yemeğe gidiyoruz, hepte onun istediklerini alıyoruz, ben kebap diyorum o lahmacun diyor, lahmacun alıyoruz ama yerken görmüyorum.

Daha sonra dolaptan kutu gazozla fanta alıyor. Ben de “gazozu kendıne aldın demı, ben fanta içerim” diyorum oda “evet kendime aldım” diyor.

Aynı yerde 2 eski arkadaşımı da yemek yerken görüyorum. Rica etsem yorumlar mısınız rüyamı.

ipek tarafından 16.12.2012 / 14:35 tarihinde gönderilmiş.

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada yemeğe gitmek, rüyada yemeğe çıkmak hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Yemek içecek | Etiketler: , , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada yemeğe gitmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. Rüyanız, gerçek hayatınızdaki liderlik vasıflarınız, yaşamda almak istediğiniz rol hakkında bilgi vermekte, her zaman söz sahibi olmak isteyen bir yapıda olduğunuzu simgelemektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada yemeğe gitmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada yemeğe gitmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık