Rüyada yeni işe başladığını görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 22 Kasım 2012

Rüyada yeni işe başladığını görmek

Merhaba, yeni iş için bir yere başvuru yaptım ve o gecesi rüyamda o işyerinde işe başladığımı gördüm.

Yaptıgım tasarım çok beğenilmişti. “Sen ne kadar güzel Allah yazıyorsun, ne kadar güzel olmuş” denildi. Bence çok şaşırmıştım. Sizce bunun anlamı nedir?


Rüyada yeni işe başladığını görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rüyanız öok hayırlı mesajlar vermektedir.

    Rüyada iş başında çalıştığını görmek her türlü meşru gayret, çalışma ve hayırlı kazanca delalet eder.

    Rüyada iş bulmak, yeni iş bulduğunu görmek yaşamınızda olumlu gelişmeler olacağını, evliği düşünüyorsanız bunun yakında gerçekleşeceğini işaret eder

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada yeni işe başladığını görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada yeni işe başladığını görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.