KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada yeşil biber görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada yeşil biber görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada yeşil biber görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Ara 10, 2012 | | 1 Yorum

Rüyada yeşil biber görmek

Eşimle birlikte bir arabanın içindeyiz. Sonra gittiğimiz yol bir evin bahçesinin içinden geçiyordu. Yer topraktı ve sağlı yollu ekilmiş yeşil biberler vardı.

Bir tanesi olağandan uzundu ve bu dikkatimi çektiği için eşime gösterdim. Evim bahçesinde ve tam önümüzde çok yağmur yağdığı için toprağa saplanmış bej rengi bir araba vardı. Tekrardan beton yola çıkabilmek için bahçenin demir parmaklıklı kapısını açıp geçmemiz gerekiyordu.

Bu sayfadaki açıklamalar yhs-fullyhosted_003, ruyada mavi çarliaton biber görmek, ruyamdayesibiberver hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Yemek içecek | Etiketler: , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada yeşil biber görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. Gördüğünüz rüya, eşinizle birlikte mutlu bir yaşamınız olduğunu, kimseye muhtaç olmadan kendi ayaklarınızın üzerinde durup, kendi kararlarınızı kendiniz verebildiğinizi simgelerken çevrenizde bazı dedikodu yapan kişilerden rahatsız olduğunuzu hele hele bunlardan birinin çok sivri dilli biri olduğunu simgelemektedir.
    Ancak bu sivri dilli, çok dedikoducu kişi yaptıklarının cezasını çekecek, adeta arabanın çamura saplanması gibi çamura batıp, sizden uzak duracaktır. Ancak bunun için bir süre sabır göstermeniz gerekecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada yeşil biber görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada yeşil biber görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık