Rüyada yeşil elma görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada yeşil elma görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada yeşil elma görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Eki 28, 2013 | | 1 Yorum

Rüyada yeşil elma görmek

Selamun aleykum. ben ruyamda tanidigim ve meslektasim olan su anda evli ve kizi olan bir erkegi gordum. benimle israrla gorusmek istiyordu. arkadaslarima da haber vermis. ben de kabul ettim ayakustu gorustuk ben de “bu yetmez bir yerde yemek yiyelim daha da detayli goruselim” dedim. fakat kabul etmedi, istedigi halde. “sen gercekten cok vicdanli bir kizsin dedi ama evliyim bu yuzden ozel bir yerde gorusmiyelim” dedi

Bu adamin kizini kucagima alip oynuyordum ve kendisi de bundan çok memnundu, surekli gulumsuyordu. ayni ruya icinde kim tarafindan verildigini bilmedigim 4 tane yeşil elma vardi bir tanesi de yarimdi ama ben bunlari almadim.

Takma isim : hulya
Yaşınız : 21
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : uzgun kirgin
Anahtar kelime : görüşme arzusu, yeşil elma

Kategori: İnsanlar akrabalar | Etiketler: ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada yeşil elma görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. Hülya merhaba,

    Rüyada görüşmek, görüşme yapmak, görüşme yaptığını, görüştüğünü görmek, gerçek yaşamınızda tatlı sürprizlerle karşılaşma haberi verir. Bakınız görüşme tabiri.

    Yeşil elma, sağlık sıhhat habercisidir. Sağlık sorunu yaşıyorsanız iyileşmeye, zaten sağlıklı iseniz bunun devamına delalet eder. Bakınız elma tabiri.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada yeşil elma görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada yeşil elma görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık