KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada yeşil kan görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada yeşil kan görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada yeşil kan görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Şub 13, 2013 | | 1 Yorum

Rüyada yeşil kan görmek

Ruyamda evdeyiz, kardesimle yatiyorum, ben uyaniyorum kucuk pet sisede bir suru su iciyorum, bana bir şeyler oluyor, icime cin girmis gibi guluyorum, kendi kendime tuvalete gidiyorum, elim kesilmis ama kanim yesil renkte.

sonra annemi cagiriyorum bakiyor, sonra odasina giriyor ben yine kahkaha atiyorum, o sirada babam bir baska odadan cikiyor, agzinda sakız, bembeyaz bir hortumla kendini asmaya calisiyor, zor tutuyorum, o sirada annem odadan cikmis, oda bilinc disi hareketler ediyor, odanin kapisinin arkasinda karabasanı goruyorum kapinin ustunden bize bakiyorum sonra 3 defa kelime-i sahadet getiryorum ve ayaklarimla karabasanin uzerine zipliyorm ve uyaniyorum bunu bana yorumlarsaniz sevinirim.

melek tarafından 13.02.2013 / 18:33 tarihinde gönderilmiş

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada ellerine kan gitmedigini gormek, rüyada yeşil kan, rüyada yeşil kan görmek hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Korku endişe | Etiketler: , , , , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada yeşil kan görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. Rüyanız, hayatınızda bazı şeylerin yolunda gitmediğini, bir takım düzensizlikler olduğunu simgelerken, kelime-i sahadet getirdiğini görmek dünya ve ahiret yaşamında hayra ermeye işaret ederken aynı zamanda inancında güçlenmeye, iman tazelemeye, üzüntü ve sıkıntıdan kurtulmaya işaret eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada yeşil kan görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada yeşil kan görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık