Rüyada yeşil kan görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 13 Şubat 2013

Rüyada yeşil kan görmek

Ruyamda evdeyiz, kardesimle yatiyorum, ben uyaniyorum kucuk pet sisede bir suru su iciyorum, bana bir şeyler oluyor, icime cin girmis gibi guluyorum, kendi kendime tuvalete gidiyorum, elim kesilmis ama kanim yesil renkte.

sonra annemi cagiriyorum bakiyor, sonra odasina giriyor ben yine kahkaha atiyorum, o sirada babam bir baska odadan cikiyor, agzinda sakız, bembeyaz bir hortumla kendini asmaya calisiyor, zor tutuyorum, o sirada annem odadan cikmis, oda bilinc disi hareketler ediyor, odanin kapisinin arkasinda karabasanı goruyorum kapinin ustunden bize bakiyorum sonra 3 defa kelime-i sahadet getiryorum ve ayaklarimla karabasanin uzerine zipliyorm ve uyaniyorum bunu bana yorumlarsaniz sevinirim.

melek tarafından 13.02.2013 / 18:33 tarihinde gönderilmiş


Rüyada yeşil kan görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rüyanız, hayatınızda bazı şeylerin yolunda gitmediğini, bir takım düzensizlikler olduğunu simgelerken, kelime-i sahadet getirdiğini görmek dünya ve ahiret yaşamında hayra ermeye işaret ederken aynı zamanda inancında güçlenmeye, iman tazelemeye, üzüntü ve sıkıntıdan kurtulmaya işaret eder.

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada yeşil kan görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada yeşil kan görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.